Новини Золочівщини
03:12, 09 тра 2014
1844
1

І квіти виковують, і глечики ліплять, і коси заплітають

І квіти виковують, і глечики ліплять, і коси заплітають
Admin
Фото: НУС

24 квітня, на площі біля пам’ятника Івана Франка у Львові відбулося традиційне свято професійно-технічної освіти Львівщини «Великодні дзвони – 2014», що мало на меті ознайомлення львів’ян та гостей міста з досягненнями професійно-технічної освіти, успіхами майбутніх робітничих кадрів у технічній та художньо-прикладній творчості, підготовки учнівської молоді до вибору майбутньої професії та спрямування на майбутній професійний успіх.

Під час проведення виставок, конкурсів та оглядів учасники та гості свята якнайширше побачили всю сферу учнівської творчості: діючі технічні моделі, ковальство, різьбу по дереву, швейні та кондитерські вироби, роботи, виконані у техніках вишивки, ткацтва, вітражу, бісероплетіння, плетіння з лози та соломки, аплікації, витинанки, розпису на тканині й живопису.

У святі взяли участь понад 30 навчальних закладів профтехосвіти, серед яких і наше Червоненське ВПУ, зокрема гурток художнього куття «Підківка», керівник О. В. Щербаков. До речі, Олександр Васильович працює перший рік, та зумів зацікавити юнаків і домігся перших хороших результатів. Метал, що дихає теплом, заполонив юні серця Олега Олійника, Степана Яремчука та Тараса Чорного.

Також Червоненське ВПУ здивувало львів’ян та гостей міста майстер-класами з гаварецької кераміки (керівник гуртка М. М. Кіналь) та різновидів заплітання коси із стрічками (майстри в/н Н. З. Дубно, С. Ф. Залужець та учні групи № 23 Софія Коверняга, Іванна Богач, Любов Максимів, Леся Балуцька) Надбання із художньо-прикладної творчості та декоративно-ужиткового мистецтва презентували керівник гуртка «Флора» І. С. Пановик та керівник гуртка «Берегиня» М. С. Підгірна.

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

На фото: Олег Олійник демонструє роботу з металом; майстер-клас гаварецької кераміки; майстер-клас заплітання коси з елементами декору

Про те, як живе Червоненське ВПУ сьогодні, і які спеціальності пропонує абітурієнтам, читайте у наступних номерах нашої газети.

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (1)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.