І квіти виковують, і глечики ліплять, і коси заплітають

nus.in.ua, 9 тра 2014, 03:12
1
1233
Роздрукувати

24 квітня, на площі біля пам’ятника Івана Франка у Львові відбулося традиційне свято професійно-технічної освіти Львівщини «Великодні дзвони – 2014», що мало на меті ознайомлення львів’ян та гостей міста з досягненнями професійно-технічної освіти, успіхами майбутніх робітничих кадрів у технічній та художньо-прикладній творчості, підготовки учнівської молоді до вибору майбутньої професії та спрямування на майбутній професійний успіх.

Під час проведення виставок, конкурсів та оглядів учасники та гості свята якнайширше побачили всю сферу учнівської творчості: діючі технічні моделі, ковальство, різьбу по дереву, швейні та кондитерські вироби, роботи, виконані у техніках вишивки, ткацтва, вітражу, бісероплетіння, плетіння з лози та соломки, аплікації, витинанки, розпису на тканині й живопису.

У святі взяли участь понад 30 навчальних закладів профтехосвіти, серед яких і наше Червоненське ВПУ, зокрема гурток художнього куття «Підківка», керівник О. В. Щербаков. До речі, Олександр Васильович працює перший рік, та зумів зацікавити юнаків і домігся перших хороших результатів. Метал, що дихає теплом, заполонив юні серця Олега Олійника, Степана Яремчука та Тараса Чорного.

Також Червоненське ВПУ здивувало львів’ян та гостей міста майстер-класами з гаварецької кераміки (керівник гуртка М. М. Кіналь) та різновидів заплітання коси із стрічками (майстри в/н Н. З. Дубно, С. Ф. Залужець та учні групи № 23 Софія Коверняга, Іванна Богач, Любов Максимів, Леся Балуцька) Надбання із художньо-прикладної творчості та декоративно-ужиткового мистецтва презентували керівник гуртка «Флора» І. С. Пановик та керівник гуртка «Берегиня» М. С. Підгірна.

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

На фото: Олег Олійник демонструє роботу з металом; майстер-клас гаварецької кераміки; майстер-клас заплітання коси з елементами декору

Про те, як живе Червоненське ВПУ сьогодні, і які спеціальності пропонує абітурієнтам, читайте у наступних номерах нашої газети.

ТЕГИ: Червоне, виставка, газета, 23 номер, львів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

1 Коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар.
оксана савчук — 9 тра 2014 08:51
на фото мій батько!майстер на всі руки!!!!горджуся ним!!!!!!

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама