Оксамитові барви

nus.in.ua, 2 тра 2014, 00:25
0
802
Роздрукувати
Оксамитові барви

Минулого четверга, 24 квітня, у Золочівському професійному ліцеї відбувся кущовий огляд творчості серед учнів навчальних закладів: Золочівського ПЛ, Поморянського ПЛ, Червоненського ВПУ, Перемишлянського ПЛ та Олеського ПЛ. Аматори сцени змагались у конкурсах «Оксамитові барви» (соло), де учасники демонстрували свої вокальні здібності акапельно та під музичний супровід; «Оксамитові барви» (ансамблі) – вміння і майстерність демонстрували колективи; конкурс читців «Золоте крило»; «Танцювальне подвір’я»; конкурс драматичного жанру «Арт і Шок».

Усі учасники гідно виступали перед поважним журі – представниками Львівського обласного палацу естетичного виховання учнівської молоді, подарувавши і пісню, і танець, і поезію.

Надзвичайно душевно і зворушливо декламувала «Лілею» Т. Шевченка учениця Золочівського професійного ліцею Мирослава Доманчук. Хороший настрій присутнім дарував учень Поморянського ліцею Володимир Ладанівський, артистично прочитавши гумореску «Ровер-раллі». Серед представників драматичного жанру цікаво, емоційно, живо сприймалась «Авантура» у постановці учнів Перемишлянського ПЛ, авторства Наталі Осадець. Кожен з учасників конкурсу був неперевершеним.

Учасників свята привітав директор професійного ліцею Ігор Смолин:

– Кожен учасник конкурсу, який вийшов на сцену, подарував частинку своєї душі, свого серця нам, присутнім у цьому залі. Отож, ким би ви не стали у майбутньому, любіть свою мову, свою пісню, будьте патріотами, бо в цьому – наша сила.

– Такий кущовий огляд гурткової роботи проводиться вперше, – говорить заступник директора Перемишлянського професійного ліцею Ігор Олійник. – Раніше такі огляди проводились окремо у кожному навчальному закладі. Зараз маємо можливість не лише себе показати, а й оцінити роботу і здобутки інших. Звичайно, це несе позитив, адже керівники гуртків не лише мають можливість поділитись досвідом, а й взяти до уваги досвід колег. Позитив є і для молоді. У нас в основному навчаються випускники сільських шкіл, де не завжди є можливість проявити себе. А тут вони можуть показати свої здібності іншим. У нас є приклади дітей, які раніше не брали участі у самодіяльності, ніколи не виступали на сцені, а в стінах ліцею отримали поштовх до творчості. Керівники гуртків усіляко намагаються підтримувати юні таланти.

Леся ГОРГОТА

ТЕГИ: ЗПЛ, конкурс, газета, 22 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама