Новини Золочівщини
00:25, 02 тра 2014
1372
0

Оксамитові барви

Оксамитові барви
Admin
Фото: НУС

Минулого четверга, 24 квітня, у Золочівському професійному ліцеї відбувся кущовий огляд творчості серед учнів навчальних закладів: Золочівського ПЛ, Поморянського ПЛ, Червоненського ВПУ, Перемишлянського ПЛ та Олеського ПЛ. Аматори сцени змагались у конкурсах «Оксамитові барви» (соло), де учасники демонстрували свої вокальні здібності акапельно та під музичний супровід; «Оксамитові барви» (ансамблі) – вміння і майстерність демонстрували колективи; конкурс читців «Золоте крило»; «Танцювальне подвір’я»; конкурс драматичного жанру «Арт і Шок».

Усі учасники гідно виступали перед поважним журі – представниками Львівського обласного палацу естетичного виховання учнівської молоді, подарувавши і пісню, і танець, і поезію.

Надзвичайно душевно і зворушливо декламувала «Лілею» Т. Шевченка учениця Золочівського професійного ліцею Мирослава Доманчук. Хороший настрій присутнім дарував учень Поморянського ліцею Володимир Ладанівський, артистично прочитавши гумореску «Ровер-раллі». Серед представників драматичного жанру цікаво, емоційно, живо сприймалась «Авантура» у постановці учнів Перемишлянського ПЛ, авторства Наталі Осадець. Кожен з учасників конкурсу був неперевершеним.

Учасників свята привітав директор професійного ліцею Ігор Смолин:

– Кожен учасник конкурсу, який вийшов на сцену, подарував частинку своєї душі, свого серця нам, присутнім у цьому залі. Отож, ким би ви не стали у майбутньому, любіть свою мову, свою пісню, будьте патріотами, бо в цьому – наша сила.

– Такий кущовий огляд гурткової роботи проводиться вперше, – говорить заступник директора Перемишлянського професійного ліцею Ігор Олійник. – Раніше такі огляди проводились окремо у кожному навчальному закладі. Зараз маємо можливість не лише себе показати, а й оцінити роботу і здобутки інших. Звичайно, це несе позитив, адже керівники гуртків не лише мають можливість поділитись досвідом, а й взяти до уваги досвід колег. Позитив є і для молоді. У нас в основному навчаються випускники сільських шкіл, де не завжди є можливість проявити себе. А тут вони можуть показати свої здібності іншим. У нас є приклади дітей, які раніше не брали участі у самодіяльності, ніколи не виступали на сцені, а в стінах ліцею отримали поштовх до творчості. Керівники гуртків усіляко намагаються підтримувати юні таланти.

Леся ГОРГОТА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.