Новини Золочівщини
01:51, 18 тра 2014
1056
0

З вдячністю в душі та тривогою у серці

З вдячністю в душі  та тривогою у серці
Admin
Фото: НУС

Минають роки, відлітають у вічність. Минуло багато часу, відколи замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов на нашу землю мир довгожданий, вистражданий, оплачений найвищою ціною людського життя.

З кожним роком поруч із нами все менше тих, хто пережив лихоліття Другої світової війни і пам’ятає вибухи кривавих боїв. Але вони зробили усе заради майбутнього, і ніхто не має права сумніватися у їх правді і силі. Цьогоріч це свято, як ніколи, особливе, тривожне, бо ж українці опинились перед загрозою війни. Свято зі сльозами на очах, з вдячністю у душі та тривогою у серці за сьогодення і майбутнє України.

Голова Золочівської райдержадміністрації Іван Стецюк, голова Золочівської районної ради Володимир Недзельський, міський голова м. Золочів Ігор Гриньків, священики, ветерани, чорнобильці, представники місцевої влади, військовослужбовці, освітяни, працівники культури та пересічні золочів’яни віддали шану тим ветеранам, які визволяли рідний край від фашистських загарбників, схилили голови перед мільйонами, яких забрала війна та вклонилися тим, хто ще живий, урочисто поклали гірлянду, квіти до пам’ятника Вічного вогню та до пам’ятника жертвам Сталінських репресій, разом помолились за душі померлих у Другій Світовій війні.

А після урочистостей ветеранів вітали начальник Навчального центру Національної гвардії України Михайло Кулик і військовослужбовці та частували гостей солдатською кашею.

Леся ГОРГОТА

Фото Юрія ШЕВЧУКА та Анатолія ТРИПОЛЬСЬКОГО

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.