З вдячністю в душі та тривогою у серці

nus.in.ua, 18 тра 2014, 01:51
0
482
Роздрукувати

Минають роки, відлітають у вічність. Минуло багато часу, відколи замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов на нашу землю мир довгожданий, вистражданий, оплачений найвищою ціною людського життя.

З кожним роком поруч із нами все менше тих, хто пережив лихоліття Другої світової війни і пам’ятає вибухи кривавих боїв. Але вони зробили усе заради майбутнього, і ніхто не має права сумніватися у їх правді і силі. Цьогоріч це свято, як ніколи, особливе, тривожне, бо ж українці опинились перед загрозою війни. Свято зі сльозами на очах, з вдячністю у душі та тривогою у серці за сьогодення і майбутнє України.

Голова Золочівської райдержадміністрації Іван Стецюк, голова Золочівської районної ради Володимир Недзельський, міський голова м. Золочів Ігор Гриньків, священики, ветерани, чорнобильці, представники місцевої влади, військовослужбовці, освітяни, працівники культури та пересічні золочів’яни віддали шану тим ветеранам, які визволяли рідний край від фашистських загарбників, схилили голови перед мільйонами, яких забрала війна та вклонилися тим, хто ще живий, урочисто поклали гірлянду, квіти до пам’ятника Вічного вогню та до пам’ятника жертвам Сталінських репресій, разом помолились за душі померлих у Другій Світовій війні.

А після урочистостей ветеранів вітали начальник Навчального центру Національної гвардії України Михайло Кулик і військовослужбовці та частували гостей солдатською кашею.

Леся ГОРГОТА

Фото Юрія ШЕВЧУКА та Анатолія ТРИПОЛЬСЬКОГО

ТЕГИ: перемога, Золочів, газета, 24 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама