Тим, хто поклав життя на вівтар незалежності

nus.in.ua, 25 тра 2014, 14:54
0
639
Роздрукувати
Тим, хто поклав життя на вівтар незалежності

Понад 480 учнів, які утворили 24 чоти, вишикувались на стадіоні «Сокіл». Під маршову музику пройшли повз трибуну. Віддали військове вітання, крокуючи з патріотичною піснею.

Атмосфера урочистості, дух патріотизму і особливої відповідальності панували на стадіоні. Так відбувалося районне «Свято Героїв», присвячене національно-визвольним змаганням українського народу в роки II світової війни та Дню пам’яті жертв політичних репресій. Кожен свій крок учасники свята звіряли сьогодні не лише з героїзмом і патріотизмом дідів-прадідів. Вони добре розуміють, що герої Небесної Сотні, наші сучасники, поклали життя на вівтар незалежності, соборності, єдності України.Тим, хто поклав життя на вівтар незалежності

Тому так відповідально ставились до виконання кожного завдання, участі в кожному етапі конкурсу: проходження строєм; конкурс стройової пісні; стройові прийоми на місці; повороти на місці; перешиковування в одно- і двошеренговий стрій.

Цікавим був четвертий етап – конкурс «Стіннівок», в якому першість здобула стінгазета Вороняцької ЗОШ І-ІІІ ст.

Переможцями свята визначено чоту Куровицької ЗОШ І-ІІІ ст. Переможці нагороджені грамотами та цінними подарунками.Тим, хто поклав життя на вівтар незалежності

Вітали присутніх голова Золочівської райдержадміністрації Іван Стецюк, голова Золочівської районної ради Володимир Недзельський, голова Золочівського станичного братства ОУН-УПА ім. Шугая Ярослав Безпалько, начальник управління з питань освіти, молоді та спорту Золочівської райдержадміністрації Іван Божаківський та директор Куровицької ЗОШ І-ІІІ ст. Олександра Долинюк.

Цього дня вінки та квіти поклали до пам'ятників, пам'ятних знаків, місць загибелі та могил репресованих.

Марія ГУШЛЯК
Фото автора

ТЕГИ: Чота, сокіл, газета, 25 номер, Марія Гушляк
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама