Новини Золочівщини
00:40, 18 тра 2014
2271
0

Здорова мама – щаслива сім'я

Здорова мама – щаслива сім'я
Admin
Фото: НУС

Напередодні Дня матері, представники компанії «AVON» провели у Золочеві інформаційну акцію в рамках програми «Разом проти раку молочної залози». Учасниці акції дарували золочів‘янкам квіти та подарунки від компанії «AVON», а також агітаційні листівки про профілактику небезпечної хвороби раку молочної залози. Адже в Україні щороку діагностується 16 тисяч нових випадків захворювання на рак молочної залози. Щороку 8 тисяч жінок помирають через цю хворобу. Серед причин високої смертності недостатня обізнаність жінок, звернення до лікаря на занедбаних стадіях хвороби, недостатня кількість сучасного діагностичного обладнання.

Ще чимало жінок в Україні не мають доступу до методів сучасної діагностики. Медичні заклади нашої країні вкрай потребують забезпечення сучасним обладнанням, і, на жаль, не мають достатнього державного фінансування на придбання необхідного обладнання. Тому від успіху таких програм, як благочинна програма «Разом проти раку молочної залози», сьогодні залежить здоров’я жінки в Україні, а отже і здоров’я нації. Попри усі позитивні зміни, досягнуті завдяки програмі «Разом проти раку молочної залози», яка вже впродовж кількох років діє в Україні, ще не один крок потрібно зробити і не один захід провести, щоб подолати цю проблему.

Весь прибуток від продажу продукції серії «Рожева стрічка» компанії «AVON» використовується у рамках програми «Разом проти раку молочної залози».

 

 

 


«Наша компанія – це компанія, яка наносить туш на вії та дає їжу на столи, однією рукою бореться зі зморшками, а іншою – з раком молочної залози, – розповідає координатор компанії Марія Лапсюк. – Кілька років підряд делегація із Золочівщини брала участь у поході «Один день пішки заради життя». Це щорічний кульмінаційний захід у рамках акції із збору благодійних внесків від приватних і корпоративних благодійників. У Поході беруть участь люди, які сплатили чи залучили благодійні кошти для боротьби з раком молочної залози. З 2001 року загальна сума коштів, зібраних від продажу продукції «Рожева стрічка» 13 080 424 грн. На ці кошти закуплено 48 мамографів. У Львові, наприклад, обстежитись можна у мамологічному кабінеті Львівського державного онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру, обов'язковий попередній запис за тел. 264-94-83. Також нагадаю, що функціонує безкоштовна «гаряча лінія» з питань здоров‘я грудей 0800505090.

Усім жінкам варто знати, що на 7-10 день після початку циклу, треба робити самообстеження грудей, а відвідуючи гінеколога обов'язково треба обстежити молочні залози. Після 40 років раз на 2 роки, необхідно робити рентген знімок грудей – мамографію. Бо діагноз, встановлений на 1-й стадії, у 95 % лікується успішно».

Піклуймося про своє здоров'я та здоров'я тих, кого ми любимо.

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.