Юні художники Золочівщини отримали подарунки.

nus.in.ua, 22 вересня 2014, 17:37
0
438
Роздрукувати
Юні  художники  Золочівщини  отримали подарунки.

16 вересня 2014 року  в Головному управлінні  Міндоходів у Львівській області відбулось нагородження переможців ІІ етапу конкурсу «Очима дитини про бюджет країни» . Учасниками заходу стали і юні жудожники Золочівщини.  А саме,  Юліана Тодіраш за зайняте 2 місце, Богдан Чепелюк  та Наталя Карабін – 3 місце у  номінації  «художні твори».

      Переможців  привітав в. о. начальника ГУ Міндоходів у Львівській області Андрій Дідик. «Цей конкурс дає змогу виявити, наскільки діти розуміють роль, місце та значення податків для держави, - зазначив він. – І цього року ми побачили, що рівень податкової культури серед молоді є досить високим».

  Хоч молоді таланти Львівщини не отримали  призових місць у Всеукраїнському етапі конкурсу, проте мали змогу побачити і почути  привітання Голови Державної фіскальної служби України Ігоря Білоуса, мистецтвознавців, а також  своїх конкурентів з інших областей, під час церемонії їх нагородження , яка відбулась у режимі відеоконференц-зв`язку.

 

       Нагадаємо, що конкурс проводився  в 3 етапи :  І - районного рівня (протягом березня   2014 року ),   у травні - обласний  та  впродовж червня  - ІІІ Всеукраїнський рівень.  Переможці районного рівня:  І місце - Панас Москва, Наталя Карабін; ІІ місце - Марія Гурнацька, Богдан Чепелюк, Анастасія Процишин, Юліана Тодіраш  та ІІІ місце - Вікторія Бойко,  Юлія Козич, Софія Костенко.

    Дякуємо молодим талантам за участь у конкурсі  та  щиро вітаємо переможців!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама