Новини Золочівщини
02:34, 19 квітня 2014
1030
0

У стані підвищеної тривоги

У стані підвищеної тривоги
Admin
Фото: НУС

Українці живуть у стані підвищеної тривоги, спостерігаючи кожен день, як нахабно ведуть себе російські військові у Криму та на Сході України. У дні, коли ще молимося за душі Небесної сотні, без будь-яких мотивацій, без оголошення війни Росія ввела війська на територію України. Інтервенція північних сусідів на нашу землю, сепаратистські акції викликали не тільки обурення і справедливе засудження, а й патріотичний порив.

За словами військового комісара Золочівсько-Перемишлянського об’єднаного військового комісаріату Олександра ТІЩЕНКА, на даний час Збройні Сили України приведені у повну бойову готовність:

– Військовий комісаріат доукомплектований особовим складом до штату військового часу. Проводяться навчальні збори військовозобов’язаних з питань роботи військкомату у військовий час, уточнюємо військово-облікові документи та облікові дані військовозобов’язаних, які перебувають на обліку у нашому військовому комісаріаті.

Зараз ми укомплектували та відправили військовозобов’язаних, які були призвані з Львівської області у військові частини західних областей. Там вони проходять військову службу, проходять підготовку до того, щоб у будь-який момент стати на захист держави.

– Чи допомагають звичайні громадяни армії?

– Так, допомогу отримуємо. Гарно спрацював Перемишлянський район. На жаль, від золочівських підприємців допомоги нам не надходило. Від нас було прохання у допомозі бронежилетами, радіостанціями тощо. Отримували допомогу від сільських рад. Щиро дякуємо райдержадміністрації, сільським і міським радам, громадам за допомогу і підтримку Збройних Сил України.

Також хочу звернутись до власників підприємств, підприємців про утримання техніки у належному технічному стані. У зв’язку з введенням воєнного стану така техніка може бути вилучена за вказівкою військкомату із національної економіки на потреби Збройних Сил. За спротив у цій ситуації чинним законодавством передбачено кримінальну відповідальність.

Населення демонструє високий патріотизм, чимало добровольців просяться до війська. Ситуація зараз в Україні тривожна, звісно, хочеться вірити у мирний поворот подій. Незважаючи на те, що за останні роки все робилося, щоб обеззброїти і знищити українську армію, у нас залишилася найвища цінність – національний дух і патріотизм.

Розмовляла Леся ГОРГОТА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.