У стані підвищеної тривоги

nus.in.ua, 19 квітня 2014, 02:34
0
438
Роздрукувати
У стані підвищеної тривоги

Українці живуть у стані підвищеної тривоги, спостерігаючи кожен день, як нахабно ведуть себе російські військові у Криму та на Сході України. У дні, коли ще молимося за душі Небесної сотні, без будь-яких мотивацій, без оголошення війни Росія ввела війська на територію України. Інтервенція північних сусідів на нашу землю, сепаратистські акції викликали не тільки обурення і справедливе засудження, а й патріотичний порив.

За словами військового комісара Золочівсько-Перемишлянського об’єднаного військового комісаріату Олександра ТІЩЕНКА, на даний час Збройні Сили України приведені у повну бойову готовність:

– Військовий комісаріат доукомплектований особовим складом до штату військового часу. Проводяться навчальні збори військовозобов’язаних з питань роботи військкомату у військовий час, уточнюємо військово-облікові документи та облікові дані військовозобов’язаних, які перебувають на обліку у нашому військовому комісаріаті.

Зараз ми укомплектували та відправили військовозобов’язаних, які були призвані з Львівської області у військові частини західних областей. Там вони проходять військову службу, проходять підготовку до того, щоб у будь-який момент стати на захист держави.

– Чи допомагають звичайні громадяни армії?

– Так, допомогу отримуємо. Гарно спрацював Перемишлянський район. На жаль, від золочівських підприємців допомоги нам не надходило. Від нас було прохання у допомозі бронежилетами, радіостанціями тощо. Отримували допомогу від сільських рад. Щиро дякуємо райдержадміністрації, сільським і міським радам, громадам за допомогу і підтримку Збройних Сил України.

Також хочу звернутись до власників підприємств, підприємців про утримання техніки у належному технічному стані. У зв’язку з введенням воєнного стану така техніка може бути вилучена за вказівкою військкомату із національної економіки на потреби Збройних Сил. За спротив у цій ситуації чинним законодавством передбачено кримінальну відповідальність.

Населення демонструє високий патріотизм, чимало добровольців просяться до війська. Ситуація зараз в Україні тривожна, звісно, хочеться вірити у мирний поворот подій. Незважаючи на те, що за останні роки все робилося, щоб обеззброїти і знищити українську армію, у нас залишилася найвища цінність – національний дух і патріотизм.

Розмовляла Леся ГОРГОТА

ТЕГИ: Олександр Тіщенко, Перемишляни, газета, №20
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама