Підтримаймо нашу армію!

nus.in.ua, 2 червня 2014, 01:08
0
1116
Роздрукувати
Підтримаймо нашу армію!

Дорогі українці! Ворог посягає на територіальну цілісність нашої держави. На східних рубежах України гинуть наші воїни. Їм вкрай необхідна якісна військова амуніція – бронежилети, які не прострілює автоматна стрілецька зброя. На звернення військового комісара Золочівсько-Перемишлянського об’єднаного військового комісаріату прошу пожертвувати кошти на придбання військової амуніції для підтримки боєздатності Збройних Сил України. Прийом коштів відбувається в приміщенні бухгалтерії Золочівської міської ради за адресою: м. Золочів, вул. Шашкевича, 22 м. Золочів, І поверх, щоденно з 9 до 18 год.

Також щиро дякую усім, хто уже надав посильну допомогу нашому війську. Інформую, що на моє попереднє звернення золочів’янами здано 10 230 грн., з яких 2375 грн. використано на придбання військової амуніції для райвійськкомату та 7855 грн. передано Навчальному центру Національної гвардії України, що дислокується у м. Золочів.

Україна в небезпеці! Будьмо патріотами! Підтримаймо нашу армію!

Ігор ГРИНЬКІВ,
міський голова м. Золочів

ТЕГИ: Гриньків, армія, допомога, газета, 26 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама