Нова тротуарна доріжка

nus.in.ua, 14 квітня 2014, 16:21
0
708
Роздрукувати
Нова тротуарна доріжка

Жителі міста не перестають дивуватись тому, яким гарним став наш Золочів за останнім часом. Глянути хоча б на масив вул. Львівська–Б. Хмельницького. Минулоріч тут проведено капітальний ремонт вуличного освітлення. Нещодавно було обсаджено живоплотом майданчик на вул. Львівській, встановлено площинні тренажери.

– Цього тижня працівники ТзОВ «Золочіврайагробуд» під керівництвом депутата Золочівської районної ради Йосипа Барабаша, не чекаючи аван- сових проплат завершили роботи з прокладання тротуарної доріжки на вулиці Львівській, 14., – розповідає міський голова. – Далі планується ви- садження квітів та живоплоту. Думаю, що мешканці будинку приєднають- ся до прибирання клумб та висадження квітів. Знаю, у Золочеві є багато свідомих людей. Єдине прохання до окремої категорії населення не ви- кидати сміття з балкону, на клумби, не ламати і не нищити того, що уже зроблено. У Золочеві є смітники, будьмо свідомими у наших вчинках.

Наталія ГУРСЬКА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама