НАМ ПОРА ДЛЯ УКРАЇНИ ЖИТЬ!

nus.in.ua, 11 грудня 2013, 08:41
0
1644
Роздрукувати
НАМ ПОРА ДЛЯ УКРАЇНИ ЖИТЬ!

 Україна багата мудрою спадщиною та глибокими традиціями. Попри всі поневіряння, що випали на долю нашого народу, українці зберегли, не розпорошили на тернистих шляхах іcторії те, що дозволило нам стати цілісною державою. І хоча кожного разу при зміні влади, нові очільники «по-новому» починають будувати нову Україну, незалежна держава Україна розвивається, її народ прагне єдності, чітко сформульованої національної ідеї, демократії, поваги від своїх керівників, еліти нації, відчуття рівноправності серед інших народів Європи. Саме високе усвідомлення своєї національної ідентичності та бажання жити у демократичній європейській державі привело народ України на Євромайдан-2013. Важливо, що саме наша молодь вважає за честь відстояти свою державу, демократію, майбутнє нації, змінити все українське суспільство, беручи відповідальність на свої плечі за всі українські справи. 

 Наразі усім нам слід усвідомити, що розбудова держави, відродження духовності та традицій, формування нового громадянського суcпільства – це і є НАША УКРАЇНСЬКА СПРАВА. 

Віримо в силу розуму нашого народу, який повинен сам вирішувати свої національні проблеми, а не чекати допомоги із зовні. Доля України в наших руках. Виховання національної свідомості нерозривно пов’язане з розквітом добробуту народу. Творення сьогодення і майбутнього спільними зусиллями, власноруч – це і є НАША УКРАЇНСЬКА СПРАВА. 

Життя в Україні – не тільки велика честь, а й велика відповідальність. Адже ми – продовжувачі прекрасних і величних традицій наших дідів і творці майбутнього України. Народ України, переживши немало важких періодів в своїй історії, не втратив, здається, головного – віри у свої сили. Велика мудрість народу втілилася в його самоіронії, в умінні беззлобно посміятися над собою, сусідом, друзями. А ще – в умінні терпіти, в одвічному прагненні мирно вирішувати суперечки, конфлікти, не вплутуватися в безглузді війни, коли є важливіші справи: ростити хліб і дітей, будувати нову хатину і давати дітям, що підросли, освіту, зводити храми і співати хвалу Всевишньому за кожен дарований день життя. Якщо кожен із нас, шановні читачі, сьогодні задумається над долею нашої нації, якщо кожен із нас правильно й чітко визначить свої цінності й пріоритети духовні й матеріальні, – нам не буде соромно перед Богом й тими, хто ціною власного життя, подарував нам можливість жити у незалежній Україні! 

Безумовно, всі ми, люди, – різні. Кожна людина неповторна. Кожна людина вірить, відчуває і сприймає навколишній світ по-своєму. Що ж нам перешкоджає чесно подивитись в очі правді і не повторювати гріхів і помилок минулого? Відповідь простіша, ніж може здатись. Святі слова: «нема Пророка у своїй Вітчизні». Ми часто величаємо і поклоняємось чужинцям за гарні слова і гучні вислови, однак зовсім не бачимо справ і вчинків того, хто з дня у день трудиться поруч з нами, для нас. Людина – це те, що вона зробила сама, а не хто її батьки, чи якого вона роду, чи звідки. Тільки її справи важать. Сьогодні потрібен не показний святковий патріотизм, а буденна праця кожного, яка б крок за кроком наближала нас до європейського рівня життя. Саме це і буде НАША УКРАЇНСЬКА СПРАВА.

Газета «НАША УКРАЇНСЬКА СПРАВА» – суспільно-політичний часопис, засновником якого є Золочівська районна організація «Громадсько-патріотичне об’єднання «Український Чин». У нас з вами, шановні читачі, спільна мета – розбудова громадянського суспільства із європейськими стандартами. Коли, як не зараз, маємо усвідомити, що нам пора для України жить. 

Олег СИДОРОВИЧ,
голова Золочівської районної
організації «Громадсько-патріотичне об’єднання «Український Чин»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама