ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАШОЇ ГАЗЕТИ

nus.in.ua, 27 грудня 2013, 01:34
0
643
Роздрукувати
ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАШОЇ ГАЗЕТИ

Презентація газети «НАША УКРАЇНСЬКА СПРАВА» зібрала чимало небайдужих людей. Серед запрошених – поважні гості-засновники зі Львова: голова Львівської обласної громадсько-патріотичної організації «Український Чин» Михайло Дуриш, голова Львівської обласної організації «Я – з повстанського роду» Олег Котис, архітектор, автор пам’ятника «Борцям за волю України» у Золочеві Ярослав Климовський, голова Золочівської районної організації «Громадсько-патріотичне об’єднання «Український Чин» Олег Сидорович та інші.
Дуже символічним є те, що у час, коли на наших очах відбуваються великі історичні процеси, виходить нова газета «НАША УКРАЇНСЬКА СПРАВА».
Присутні не лише розповіли про свою громадську діяльність, про основні цілі і напрямки у роботі газети, а й подискутували про події, які відбуваються в державі, закликали бути небайдужими до долі України, брати беспосередню участь у творенні новітньої історії нашої держави.
А далі учасників презентації вітали талановиті працівники район- ного відділу культури. Своєю дитячою беспосередністю та чудовими вокальними даними підкорив зал наймолодший соліст РНД Олег Вархола. Своїм співом чарував присутніх Ігор Стефура, а вокальний ансамбль с. Ясенівці «Струни серця» (кер. Леся Бойко) подарували усім щиру українську пісню. Шквал оплесків отримала переможниця районного конкурсу ім. Бориса Грінченка Ірина Болюбаш, яка продекламувала авторський вірш «Село моє». Вів святкову програму керівник народного театру районного Народного дому Іван Вархола.

ТЕГИ: газета, №4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама