Новини Золочівщини, Здоров’я
10:11, 03 квітня 2014
1230
0

Збиратимуть кошти Для дітей із вадами зору

Збиратимуть кошти  Для дітей із вадами зору
Admin
Фото: НУС

Як розповіла нам начальник відділу молоді та спорту Управління з питань освіти, молоді та спорту Золочівської райдержадміністрації Ольга Климук, уже незабаром, із 7 до 27 квітня стартує дев’ята Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця». Буде проводитися збір коштів для дітей із вадами зору, зокрема, косоокістю. Відомо, що близько 1 000 000 дітей страждають на захворювання очей. Основною інвалідизуючою патологією органу зору є вроджені захворювання, в тому числі косоокість. 80 % осіб з патологіями – це діти до 7 років.

Акція проходитиме за підтримки: Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства сім’ї, молоді та спорту України, ПАТ «Кредобанк», GalaRadio, національна скаутська організація України «Пласт», юридична фірма «Лавринович і Партнери», Plastics- Україна, Автолюкс, Украфлора, телеканал М1, Perfecttradinggroup, Всеукраїнське молодіжне об’єднання підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива», Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Фонд запрошує всіх до участі та співпраці.

Нагадаємо, що минулоріч у квітні також проводилась така акція під назвою «Почуй світ», і загальна сума коштів зібраних Золочівщиною становила шість тисяч сорок дві гривні 40 коп., усі ці кошти перераховано через відділення Кредобанку на рахунок благодійного фонду «Серце до серця».

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.