Збиратимуть кошти Для дітей із вадами зору

nus.in.ua, 3 квітня 2014, 10:11
0
551
Роздрукувати
Збиратимуть кошти  Для дітей із вадами зору

Як розповіла нам начальник відділу молоді та спорту Управління з питань освіти, молоді та спорту Золочівської райдержадміністрації Ольга Климук, уже незабаром, із 7 до 27 квітня стартує дев’ята Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця». Буде проводитися збір коштів для дітей із вадами зору, зокрема, косоокістю. Відомо, що близько 1 000 000 дітей страждають на захворювання очей. Основною інвалідизуючою патологією органу зору є вроджені захворювання, в тому числі косоокість. 80 % осіб з патологіями – це діти до 7 років.

Акція проходитиме за підтримки: Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства сім’ї, молоді та спорту України, ПАТ «Кредобанк», GalaRadio, національна скаутська організація України «Пласт», юридична фірма «Лавринович і Партнери», Plastics- Україна, Автолюкс, Украфлора, телеканал М1, Perfecttradinggroup, Всеукраїнське молодіжне об’єднання підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива», Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Фонд запрошує всіх до участі та співпраці.

Нагадаємо, що минулоріч у квітні також проводилась така акція під назвою «Почуй світ», і загальна сума коштів зібраних Золочівщиною становила шість тисяч сорок дві гривні 40 коп., усі ці кошти перераховано через відділення Кредобанку на рахунок благодійного фонду «Серце до серця».

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

ТЕГИ: діти, здоров'я, кошти, газета, №18
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама