Новини Золочівщини
01:21, 27 грудня 2013
1143
0

ДАРУНКИ ВІД СВЯТОГО МИКОЛАЯ

ДАРУНКИ ВІД СВЯТОГО  МИКОЛАЯ
Admin
Фото: НУС
Святий Миколай завітав з подарунками до кожної чемної дитини Золочівщини: у школи, дитячі садочки, додому. З подарунками від Святого Миколая у районному дитячому будинку «Рідний дім», що у селі Сасів, побували голова Золочівської райдержадміністрації Я. Окрепкий, заступник голови Р. Сухецький, начальник управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації І. Божаківський, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Н. Малиновська, Сасівський сільський голова М. Гетьманчик. Усім двадцяти п‘яти вихованцям Миколай передав теплий одяг, солодощі, спортивний інвентар та розвиваючі ігри.
Привітали вихованців «Рідного дому» та передали їм гостинці від Святого Миколая міський голова Золочева І. Гриньків та його заступник Б. Рибаха.
Вихованці Дитячого будинку сімейного типу, що у місті Золочеві, зустріли посланців Святого Миколая (М. Бучковського, першого заступника голови Золочівської райдержадміністраці, І. Божаківського, начальника управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, О. Дужу, начальника відділу соціальної роботи ЗРЦСССДМ та О. Климук, начальника відділу молоді та спорту) казковою виставою «Ой хто, хто Миколая любить», співали пісні та декламували вірші, присвячені Святому Миколаю.
Дарунки від Святого Миколая одержали і прийомні сім'ї Болюбаш та Брояновського, у яких виховується п’ятеро прийомних дітей.
У Золочівському районному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів, що у Білому Камені, відбулось свято Миколая для дітей-інвалідів, яке організували працівники центру, учні та вчителі Білокамінського НВК, фахівці із соціальної роботи ЗРЦСССДМ. Багато поважних гостей з подарунками цього дня завітали до дітей, що проходять реабілітацію у центрі.
У районному Народному домі відбулася святкова вистава до Дня Святого Миколая, підготовлена молодіжною громадською організацією «Бужани» під керівництвом К. Тихонової. Працівники Золочівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з відділом молоді та спорту управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації вручили подарунки учасникам вистави. Привітав дітвору з казковим святом заступник голови райдержадміністрації Р. Сухецький.

Ірина ДОМАРЕЦЬКА
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.