9415, 25 гривень назбирали у районі для підтримки дітей з вадами зору

nus.in.ua, 2 тра 2014, 01:28
0
621
Роздрукувати
9415, 25 гривень назбирали  у районі для підтримки дітей з вадами зору

У понеділок, 28 квітня, завершили підбивати підсумки проведення в районі IX Всеукраїнської благодійної акції ВБФ «Серце до серця» «Я хочу бачити життя», метою якої була благодійна допомога дітям з вадами зору (збір коштів на придбання медичного обладнання для обласних лікарень для дітей з вадами зору), яка проводилась на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації Ірини Сех у період з 7 по 28 квітня 2014 року у Львівській.

Зі слів головного офтальмолога МОЗ України, професора Сергія Рикова наразі в Україні 7000 дітей з інвалідністю по зору, з них 720 сліпі повністю. Проте є способи і можливості до 2020 року зменшити кількість дітей, що слабко бачать, вдвічі. Досвід показує, що при правильній організації програми допомоги таким дітям, є позитивна динаміка по кількості захворювань. Скажімо, ще у 2007 році дітей-інвалідів з вадами зору було 11 тисяч (проти 7 тисяч нині).

Читайте також: Збиратимуть кошти Для дітей із вадами зору

Як розповіла нам начальник відділу молоді та спорту Управління з питань освіти, молоді та спорту Золочівської райдержадміністрації Ольга Климук, на виконання розпорядження голови райдержадміністрації Івана Стецюка така акція проводилась і в Золочівському районі. Акція проводилась уже вдев’яте, і за цей час набула загальнонаціональної підтримки. Загалом за дев'ятирічну діяльність фонду «Серце до серця» дитячим лікарням було передано медичне обладнання, загальна ринкова вартість якого склала 20 518 560 грн.

У 2012 році під час проведення акції у Золочівському районі, завдяки активній участі освітян, учнів, волонтерів молодіжних громадських організацій, було зібрано 18 751,36 гривень (вісімнадцять тисяч сімсот п'ятдесят одну гривню тридцять шість копійок). У 2013 року в Золочівському районі зібрано 6 242 грн. 40 копійок.

Підведено підсумки проведення акції у 2014 році. 9415,25 гривень – такий доброчинний внесок Золочівського району цього року.

Наголошуємо, що зібрані кошти у повному обсязі ідуть на закупівлю медичного обладнання з метою поліпшення технічного забезпечення дитячих лікувальних закладів.

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

ТЕГИ: діти, здоров'я, кошти, газета, 22 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама