Новини Золочівщини
01:28, 02 тра 2014
1190
0

9415, 25 гривень назбирали у районі для підтримки дітей з вадами зору

9415, 25 гривень назбирали  у районі для підтримки дітей з вадами зору
Admin
Фото: НУС

У понеділок, 28 квітня, завершили підбивати підсумки проведення в районі IX Всеукраїнської благодійної акції ВБФ «Серце до серця» «Я хочу бачити життя», метою якої була благодійна допомога дітям з вадами зору (збір коштів на придбання медичного обладнання для обласних лікарень для дітей з вадами зору), яка проводилась на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації Ірини Сех у період з 7 по 28 квітня 2014 року у Львівській.

Зі слів головного офтальмолога МОЗ України, професора Сергія Рикова наразі в Україні 7000 дітей з інвалідністю по зору, з них 720 сліпі повністю. Проте є способи і можливості до 2020 року зменшити кількість дітей, що слабко бачать, вдвічі. Досвід показує, що при правильній організації програми допомоги таким дітям, є позитивна динаміка по кількості захворювань. Скажімо, ще у 2007 році дітей-інвалідів з вадами зору було 11 тисяч (проти 7 тисяч нині).

Читайте також: Збиратимуть кошти Для дітей із вадами зору

Як розповіла нам начальник відділу молоді та спорту Управління з питань освіти, молоді та спорту Золочівської райдержадміністрації Ольга Климук, на виконання розпорядження голови райдержадміністрації Івана Стецюка така акція проводилась і в Золочівському районі. Акція проводилась уже вдев’яте, і за цей час набула загальнонаціональної підтримки. Загалом за дев'ятирічну діяльність фонду «Серце до серця» дитячим лікарням було передано медичне обладнання, загальна ринкова вартість якого склала 20 518 560 грн.

У 2012 році під час проведення акції у Золочівському районі, завдяки активній участі освітян, учнів, волонтерів молодіжних громадських організацій, було зібрано 18 751,36 гривень (вісімнадцять тисяч сімсот п'ятдесят одну гривню тридцять шість копійок). У 2013 року в Золочівському районі зібрано 6 242 грн. 40 копійок.

Підведено підсумки проведення акції у 2014 році. 9415,25 гривень – такий доброчинний внесок Золочівського району цього року.

Наголошуємо, що зібрані кошти у повному обсязі ідуть на закупівлю медичного обладнання з метою поліпшення технічного забезпечення дитячих лікувальних закладів.

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.