Золочівщина – третя із 28 районів Львівщини

nus.in.ua, 18 тра 2014, 00:51
0
432
Роздрукувати
Золочівщина – третя  із 28 районів Львівщини

Як ми уже розповідали, завершили підбивати підсумки проведення IX Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» «Я хочу бачити життя», метою якої була благодійна допомога дітям з вадами зору.

Як розповіла нам начальник відділу молоді та спорту Управління з питань освіти, молоді та спорту Золочівської райдержадміністрації Ольга Климук, на сьогодні підбили підсумки проведення акції на Львівщині. Приємно відзначити, що наш район став третім із 28 районів Львівщини. І місце – Дрогобицький, який зібрав 10 929 грн., ІІ місце – Яворівський (10640 грн.), ІІІ – Золочівський (9415 гривень 25 коп., IV – Жовківський – 8874 грн., 25 коп., V – Старосамбірський ( 6 629 грн., 50 коп.). Для порівняння: 28 місце зайняв район зі сумою зібраних кошів 174 грн. 20 коп. Загалом Львівщина зібрала 114 407 грн, 65 коп. Наголошуємо, що зібрані кошти у повному обсязі йдуть на закупівлю медичного обладнання з метою поліпшення технічного забезпечення дитячих лікувальних закладів.

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

ТЕГИ: Золочів, газета, 24 номер, Серце до серця
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама