Новини Золочівщини
02:18, 02 квітня 2014
1195
0

Обмін досвідом

Обмін досвідом
Admin
Фото: НУС

21 березня відбувся IV Львівський семінар міських голів на тему «Практичні аспекти місцевого самоврядування», у якому взяли участь близько 40 міських голів та керуючих справами міських рад. Золочів на семінарі представляли міський голова Ігор Гриньків, заступник міського голови Олег Сидорович та керівник ТзОВ «Золочівенергоресурс» Андрій Омельчук. На семінарі обговорювалися питання надання адміністративних послуг, енергоефективності, залучення інвестицій, перспектив реформи місцевого самоврядування.

У рамках семінару учасникам було представлено кращі практичні проекти Кривого Рогу, Тростянця, Золочева, Красного Луча та Львова.

Золочів‘яни ділились досвідом впровадження альтернативних видів енергії. Міський голова Золочева Ігор Гриньків розповів, про переваги переходу міських котелень на дрова. «По-новому котельні почали працювати, починаючи із 2012 року. Значна складова – у тарифі. Коли опалювати газом, – це понад 50 % коштів, які до сьогодні йшли у сусідню Росію як плата за газ. Зараз в межах нашої економіки, ці гроші залишаються в Україні» – зазначив Ігор Михайлович.

Зважаючи на ситуацію, яка склалась у державі, міські голови думають про те, як жити завтра, як жити післязавтра, як покращувати життя громадян і як це робити у різних напрямках. Відтак, вбачають користь у проведенні таких зустрічей. Учасники семінару отримали багато корисних порад, мали можливість поділитись власним набутим досвідом та скористатись чужим. Дводенна програма семінару включала також презентації та виступи з приводу залучення інвестицій у розвиток громад, управління відходами із залученням приватного партнера та інш. Семінар організовано Львівським регіональним відділенням Асоціації міст України за підтримки Фонду Фрідріха Науманна «За свободу». Основні засади, якими керується організація: повага до основних свобод людини, верховенство права, покращення місцевого (локального) самоврядування.

Леся ГОРГОТА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.