Обмін досвідом

nus.in.ua, 2 квітня 2014, 02:18
0
528
Роздрукувати
Обмін досвідом

21 березня відбувся IV Львівський семінар міських голів на тему «Практичні аспекти місцевого самоврядування», у якому взяли участь близько 40 міських голів та керуючих справами міських рад. Золочів на семінарі представляли міський голова Ігор Гриньків, заступник міського голови Олег Сидорович та керівник ТзОВ «Золочівенергоресурс» Андрій Омельчук. На семінарі обговорювалися питання надання адміністративних послуг, енергоефективності, залучення інвестицій, перспектив реформи місцевого самоврядування.

У рамках семінару учасникам було представлено кращі практичні проекти Кривого Рогу, Тростянця, Золочева, Красного Луча та Львова.

Золочів‘яни ділились досвідом впровадження альтернативних видів енергії. Міський голова Золочева Ігор Гриньків розповів, про переваги переходу міських котелень на дрова. «По-новому котельні почали працювати, починаючи із 2012 року. Значна складова – у тарифі. Коли опалювати газом, – це понад 50 % коштів, які до сьогодні йшли у сусідню Росію як плата за газ. Зараз в межах нашої економіки, ці гроші залишаються в Україні» – зазначив Ігор Михайлович.

Зважаючи на ситуацію, яка склалась у державі, міські голови думають про те, як жити завтра, як жити післязавтра, як покращувати життя громадян і як це робити у різних напрямках. Відтак, вбачають користь у проведенні таких зустрічей. Учасники семінару отримали багато корисних порад, мали можливість поділитись власним набутим досвідом та скористатись чужим. Дводенна програма семінару включала також презентації та виступи з приводу залучення інвестицій у розвиток громад, управління відходами із залученням приватного партнера та інш. Семінар організовано Львівським регіональним відділенням Асоціації міст України за підтримки Фонду Фрідріха Науманна «За свободу». Основні засади, якими керується організація: повага до основних свобод людини, верховенство права, покращення місцевого (локального) самоврядування.

Леся ГОРГОТА

ТЕГИ: Гриньків, Золочівенергоресурс
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама