Ми сильні тільки в єдності

nus.in.ua, 20 вересня 2014, 00:17
0
793
Роздрукувати
Ми сильні тільки в єдності

5 вересня в приміщенні Львівської міськради відбулось засідання регіонального відділення Асоціації міст України.

Присутні обговорили впровадження реформи місцевого самоврядування, а також необхідність активних дій, на тлі ситуації в країні. Засідання розпочалося спільним виконанням Гімну України та хвилиною мовчання. Опісля до представників РВ Асоціації міст України звернувся міський голова Львова Андрій Садовий, який, зокрема, зазначив, що сьогодні неможливо передбачити розвиток подій, тому й прийнято рішення готуватися до усіх можливих непростих варіантів, щоб усі чоловіки мали готовність захищати рідний дім, щоб люди вміли надавати медичну допомогу.

Участь у цьому заході взяв і міський голова міста Золочева Ігор Гриньків.

– Ми всі не задоволені тим, що не відбувається реформа місцевого самоврядування, проте на першому плані сьогодні – боротьба з агресором, боротьба з ворогом, – зазначив після засідання міський голова Золочева. – Сьогодні, як ніколи, маємо бути консолідованими, бути єдиними, маємо розуміти, що за нас ніхто наш край боронити не буде. Маємо бути готовими до різних варіантів. Саме тому зараз працюємо над посиленою військовою підготовкою громадського формування «Міська варта», проводимо на базі Навчального центру Національної гвардії України різного роду навчання. Ми сильні тільки у єдності. Маємо це усі розуміти.

 

Наталія ГУРСЬКА,

прес-секретар міського голови Золочева

ТЕГИ: Гриньків, газета, 41 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама