Дорогі краяни!

nus.in.ua, 28 березня 2014, 22:25
1
794
Роздрукувати
Дорогі краяни!

Цьогорічна весна стрімко і владно вступила у свої права. А ми маємо встигнути за нею. Тому просимо всіх небайдужих (а я вірю, що саме такими є всі золочів‘яни) дбайливо прибрати свої господи, подвір‘я, прилеглі території, парки та сквери. Але слід пам‘ятати, що спалювати суху траву потрібно дуже обережно, щоб не завдати шкоди природі і людям. А ще, шановні золочів‘яни, не спалюйте пластикових пляшок та інших предметів з пластику, бо це дуже шкідливо для здоров‘я людини та довкілля. Для сміття у нашому місті є багато контейнерів, а пластик – добра вторинна сировина.

І ще, ми зажди захоплюємось красою струнких білокорих красунь-берізок, часто вдаємося до цілющих сил цього чудодійного дерева. Особливо ж полюбляємо березовий сік, злочинно забуваючи, що добуванням смачного напою завдаємо березі жорстоких ран, які спричиняють тяжкі захворювання дерева. Будьмо милосердними до ближнього свого, до всього живого на Землі.

Ігор Гриньків,
міський голова Золочева

ТЕГИ: Гриньків, газета, №17
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

1 Коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар.
Kueithram — 13 червня 2018 03:44
???? ??? ?????? ?????? ? ??????????? ???? ?? ????? ??????? ?????????? ? ??????????? ??????? ???? ?? ????? ?????? ?? ??? ??????. ??? ????? ? ?????? (?? ????? ????? ????? ?????????? ????????). ??????? ??????????: ??????? ???? ????? ????? ?????. | ????? ?? ????????? ? ????????? ???????? ???. ????????!!! ?????? ???? ????????? ?????? ????????? ???? ????? ? ?????. ???? ??? ?????????? "????????" ?? ?? 70 ???. ? ???. ???????? ?????????, ????????? ? ?????? ? ??????????! ????? ??? ?????? ??????? ?? ????? 2005 ?. ???? ??? ???? ????? ???????? ??????? ??????? ?????????!!! ???? ?????????????? ?????? ? ????? ???????? ?????. ????? ???????? ????????????? ?????????? ???????????.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама