«Весна прибуває, Толоку справляє»

nus.in.ua, 6 березня 2014, 16:25
0
846
Роздрукувати
«Весна прибуває, Толоку справляє»

Про потребу у реконструкції міського парку «Здоров’я» говорили уже неодноразово. Люди йдуть у парк відпочивати, незалежно від пори року. Це особливо відчувається із приходом весни. Прагнемо, шукаємо краси і затишку в природи. Однак, для того, щоб відпочинок у міському парку приносив задоволення, маємо подбати і про довкілля. Недаремно у народі кажуть: «Весна прибуває, толоку справляє». А толоки у нашому місті стали уже традиційними. В перші весняні дні, 4 березня, з ініціативи міського голови Ігоря Гриньківа розпочались роботи із впорядкування міського парку «Здоров’я». На прибирання у парк вийшли технічні працівники міських шкіл, працівники комунальних підприємств міста та просто небайдужі золочів’яни. Спільними зусиллями прибирали від сміття територію парку, обрізували зайве гілля дерев та кущів, вивезли гілля, торішнє листя тощо.

– Маємо зрозуміти, що добре виконати роботи із впорядкування парку без допомоги фахівців не можливо, – говорить міський голова м. Золочева Ігор Гриньків. Через те уже сьогодні у міському бюджеті на 2014 рік депутати передбачили кошти у розмірі 50 тис. грн. для виготовлення документації на частину міського парку «Здоров’я». Чому лише частину? Бо на парк в цілому у бюджеті коштів немає. Однак, наші золочівські фахівці-геодезисти робитимуть професійну зйомку частини території парку, а фахівці з Національного лісотехнічного університету готуватимуть документацію в межах призначених коштів. Сьогодні у парку є маса робіт, котрі ми зобов‘язані виконати власними силами, широко залучивши до цього громадськість.

Територія парку у доволі неприглядному стані. Так, 4 березня, силами комунальних підприємств міста, технічних працівників золочівських шкіл та просто небайдужих людей ми розпочали роботи із впорядкування парку. Наступної середи, о 10 год., плануємо продовжити розчищення парку. Запрошую усіх небайдужих золочів'ян, громадські організації, прийти у парк, для того щоб разом зробити його чистішим. Щодо інвентаря, то найбільше потрібні сокири, пили, бензопили та ін.

Леся ГОРГОТА

ТЕГИ: весна, толока, газета, №14
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама