На долю українського народу випало дуже складне випробування

nus.in.ua, 21 березня 2014, 00:54
0
1027
Роздрукувати
На долю українського народу випало дуже складне випробування

Дорогі краяни!

 
На

долю українського народу випало дуже складне випробування. Сьогодні не лише від влади у Києві чи Львові залежить стан справ у наших родинах,  колективах, у населених пунктах та, зрештою, в Україні. Наше майбутнє залежить від кожного і від усіх. Надзвичайної терпеливості, мудрості  у стосунках, особливо, з опонентами, вимагає від нас майбутнє наших дітей і України. Щодня відбуваються  події, котрі викликають загострення відносин у певних суспільних групах, і на прикладі яких ми переконуємось, що минув час революційної доцільності, що Майдан справді змінив українців. Ми перестали боятися висловити своє обурення діями провокаторів усіх мастей. Прикладом безмежної хоробрості і відданості Україні служать сьогодні наші військові у Криму, їх дружини, родини, журналісти, котрі в умовах війни виконують свої професійні обов‘язки. Ми приречені шанувати світлу пам‘ять Небесної Сотні (яка, на жаль, поповнюється героями) розбудовою в Україні таких відносин, де не буде місця корупції, зраді інтересів народу, запроданству, а також мародерству, і непрофесійному, нечесному ставленню до виконання обіцянок, які дають народу ті, кому ми довіряємо владу на всіх її рівнях. У складний і небезпечний період нашої історії маємо залишатись людьми відповідальними, надійними, працьовитими, розважливими.

Діти наші у дитсадках і навчальних закладах мають отримувати якісний догляд і знання, бо в недалекому майбутньому вони продовжать справу розвитку нашої Вітчизни. Батьки наші потребують нашої уваги і підтримки, про що не маємо забувати ні на мить.

І попри всі насущні потреби, сьогодні у двері стукає війна. Ми вслухаємось в сумні та стривожені голоси керівників держави, вчитуємось у суворі рядки повідомлень з Криму – з фронту, вдивляємось з надією в екрани телевізорів і комп‘ютерів, намагаючись відчути позитивні зміни. На жаль, їх немає.

А тому, за законами воєнного часу, країна оголосила часткову мобілізацію. Сподіваємось, що всі мобілізовані пройдуть навчання, яке їм не завадить у житті, але не знадобиться для практичного застосування. Наші військовослужбовці гідно та стійко переносять усі труднощі військової служби, але всі ми знаємо, в яких складних обставинах вони опинились. Для того, щоб наші Збройні Сили і Національна Гвардія могли належно готуватися до оборони країни, їм необхідна наша підтримка. Тепер уже практична: коштами, листами, щирою молитвою.

Нашої допомоги потребують співвітчизники, котрі вимушені були з дітьми, стареньким батьками, хворими покинути в Криму домівки і тікати від агресора-окупанта. Вони втратили роботу, зарплату, хтось – бізнес, а головне, дах над головою і віру в завтрашній день. Для тих, хто прибув на Золочівщину, наша земля сьогодні має стати найріднішим домом, а ми – найближчою родиною.

Нехай допоможе нам Бог.

Ігор Гриньків, міський голова Золочева

ТЕГИ: Гриньків, Золочів, новини, газета, №16
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама