Новини Золочівщини
13:08, 19 січня 2020
293
0

"ХОДА ТРЬОХ ЦАРІВ" – У ЗОЛОЧЕВІ

Gazeta
Фото: НУС
У неділю, 12 січня, ми стали свідками врочистого походу Трьох Царів вулицями Золочева від храму до храму.
Це Різдвяне дійство Віри «Хода Трьох Царів» вдруге відбулося у Золочеві з участю всіх церковних громад, організатором якого була римо-католицька парафія, релігійні громади Золочева та району, Золочівська міська рада, райдержадміністрація. Ініціатором і керівником ходи був о. Григорій Кіда, вікарій парафії РКЦ. Все дійство розпочалось в церкві Воскресіння Господнього спільною молитвою, яку очолив отець-декан Володимир Легкий. Тут глядачі співпереживають сцену, коли Йосип і Марія, шукаючи притулку, звернулись за допомогою. Бульваром Сковороди з надією і вірою всі рушили до костелу Успіння Пресвятої Діви Марії, де відбулась сцена із Ангелами.
Спільна коляда лунала вулицями міста від храму до храму. Колядували золочів’яни, гості міста, парафіяни усіх церков нашого міста і району. Разом з громадою міста колядки виконували Народна хорова капела РНД «Опілля» (кер. М. Болюбаш), Народний хор РНД «Вознесіння» (кер. Л. Мурин), вокальний ансамбль «Пори року» (кер. І. Весна), вокальний ансамбль «Криниці» (кер. М. Чуха), аматорський чоловічий ансамбль «Ретро» (кер. М. Стречик), Народний театр РНД (кер. Т. Вітка).
Так йдучи вулицями міста, хода спинилась на площі Вічевій, де відбула сцена із Іродом. І з новими героями вся процесія прибула до храму Святого Миколая, де усіх чекали пастирі.
Заключна сцена із Святою родиною і Трьома Царями відбулась на площі Незалежності, де віряни віддали поклін Найвищому, що став Найменшим – Ісусу Христу.
Організатори вдячні Господу Богу за цю спільну різдвяну коляду та усім церковним громадам Золочева і висловлюють вдячність всім добродіям, котрі служили своєю допомогою в проведенні цього релігійного заходу на славу Новонародженого Ісуса Христа.
Слова вдячності звучали і Золочівській міській раді на чолі з міським головою Золочева Ігорем Гриньківим, дирекції районного Народного дому ім. Ігоря Білозора, поліції, медикам та комунальникам.
На завершення  міський голова Золочева Ігор Гриньків привітав вірян-учасників ходи із Різдвом Христовим та побажав усім золочівським родинам та гостям міста міцного здоров'я, миру та благополуччя.


Анастасія ДОМАРЕЦЬКА
Фото автора
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.