«Гвардійська родина – тобі, Україно!»

nus.in.ua, 14 листопада 2019, 16:30
0
34
Роздрукувати
«Гвардійська родина  – тобі, Україно!»

Вже третій рік поспіль військовослужбовці Навчального центру разом з своїми сім'ями приєднуються до благодійної акції «Гвардійська родина – тобі, Україно!», метою якої є збір необхідних речей для жителів, що постраждали в ході бойових дій у Донецькій та Луганській областях, а саме вихованців спеціалізованих закладів для дітей сиріт та дітей позбавлених батьків.
Щоб у День святого Миколая малеча могла поласувати цукерками, отримати такі довгоочікувані подарунки, усі бажаючі мають можливість долучитись до благодійної акції та подарувати діткам частинку добра.
Серед переліку необхідних речей є канцелярські товари (фарби, фломастери, олівці, альбоми та інше), розвиваючі іграшки, шкільне приладдя (ранці і пенали), засоби гігієни (памперси та вологі серветки), спортивний інвентар, розвиваючі книги для дітей українською мовою, солодощі та різні смаколики.
До збору можуть приєднатися усі бажаючі до 20 листопада 2019 року подарунки дітям можна принести за адресою: м. Золочів, вул. Січових стрільців 2, КПП 1 Навчального центру Національної гвардії України.

Юлія ФАЙЧУК

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама