Експериментальний курс підготовки "саперів рівня-1"

nus.in.ua, 8 жовтня 2019, 14:38
1
69
Роздрукувати
Експериментальний курс  підготовки

У Навчальному центрі міста Золочева відбулась ротація представників міжнародної організації UNIFIER.
До Навчального центру Національної гвардії України прибули представники групи розвитку інженерної підготовки Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади в Україні (операції UNIFIER) у складі сержантів Сімона Клотьє, Адама Смітта та Діна Марча.
Під час візиту іноземні гості ознайомитись з діяльністю Навчального центру та підготовкою фахівців інженерного напрямку.
«Раніше, спільно з представниками UNIFIER, ми розробили експериментальний курс підготовки «саперів рівня-1». І от вже за кілька тижнів розпочнеться оціночний курс інженерної підготовки за цією новою програмою», – розповів начальник модуля циклу підготовки саперів капітан Олексій Гулянський.
Наприкінці жовтня канадські колеги знову прибудуть в Золочів, аби допомогти викладачам Навчального центру розробляти програму підготовки інженерів «сапер рівня-2».Група інформації
та комунікації НЦ НГУ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

1 Коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар.
JoanBoype — 14 жовтня 2019 02:46
?? ??? ?????? ??????? - ?? ????????. --- ???? ????? ?????????? ????? ?????????, ??????????????? ????????? ? ???????? ??? ????????? ?????? ???????? ????????? ??????????

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама