Практичні заняття з вибухової справи

nus.in.ua, 5 липня 2019, 12:03
0
21
Роздрукувати
Практичні заняття з вибухової справи

У Навчальному центрі НГУ, з гвардійцями, що проходять навчання за кваліфікаційним стандартом, програмою підготовки «Сапер рівень 1», впродовж трьох навчальних днів проводились практичні заняття з вибухової справи.
На даних заняттях військовослужбовці вдосконалили отримані навички поводження з вибуховими матеріалами, виконання вибухових робіт вогневим та електричним способом .
Оцінювання набутих знань спільно здійснювали інструктори Навчального центру та представники операції групи (JTF-U) Збройних Сил Канади.
З суворим дотриманням заходів безпеки, гвардійці практично відпрацювали питання щодо порядку виготовлення запалювальної трубки, виготовленню зарядів та їх підривання. Також відпрацьовували порядок виготовлення мережі з детонуючих шнурів з метою проведення одночасного вибуху декількох зарядів.
Нагадаємо, що це перший експериментальний курс підготовки спеціалістів інженерної служби в Національній гвардії, програму підготовки якого, нещодавно відпрацювали представники канадської Об’єднано оперативно-тактичної групи (JTF-U) ЗС Канади в Україні разом з викладачами Навчального центру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама