День Західного Бугу відзначать у Золочеві

nus.in.ua, 8 серпня 2019, 12:47
1
483
Роздрукувати
День Західного Бугу відзначать у Золочеві

11 серпня вперше День Західного Бугу відзначатимуть у Золочеві, адже ріка бере свій початок у селі Верхобуж Золочівського району. Про це повідомляють у Золочівській міській раді.
На учасників та гостей чекатимуть: ярмарок еко-товарів та корисної їжі, інтерактивні розваги, конкурси, майстер-класи для дітей та дорослих, фото-зона, виставка робіт конкурсу малюнку «Мальовничі річки Західного Бугу» та нагородження переможців. Також святковий концерт, флешмоб, дискотека.
Зокрема, о 16 год., на березі міського озера відбудеться фітнес-захід «За здоровий спосіб життя». Організатори нагадують, що сюди доречно буде одягнутиспортивний одяг. Найактивніший та найспортивніший учасник отримає подарунок від організаторів Дня Західного Бугу.
Організатори заходу: Державне агентство водних ресурсів України, басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну, департамент екології Львівської обласної державної адміністрації, Золочівська міська рада, Золочівська районна державна адміністрація.
Інформаційна підтримка: суспільно-політичний часопис «Наша українська справа» та радіо рідного міста Zolochiv.fm 89.9
Місце відзначення Першого Дня Західного Бугу – площа Незалежності, місто Золочів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

1 Коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар.
JesseNon — 15 серпня 2019 00:22
? ?????, ??? ?? ?????????? ??????. ???? ???????? ???? ???????. --- ?? ?????? ? ????? ?????. ??? ??????? ??? ????? ???????? ?????. ????????? ? ???? ?????????. ?????? ????? ???? 3 ????????????? ? ??????, ?????????? ?????????? ???? ??????? ? ????????? ?????? ?????? ???? ? ?????

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама