Перемогла у конкурсі

nus.in.ua, 16 лютого 2018, 12:09
0
134
Роздрукувати
Перемогла у конкурсі

В далечінь обійми розпростер
Голубий, аж сонячний Дністер –
Може, голубий, а може, й ні.
Може так наснилося мені.

У 2017 році конкурс «Барви  Дністра» тривав з 22 березня по 22 вересня. Цей конкурс спрямований на залучення учнівської та студентської молоді та громадськості до заходів, спрямованих на збереження, відновлення і раціональне використання водних ресурсів.
Організаторами конкурсу виступили: Львівське обласне управління водних ресурсів, Міжнародна екологічна асоціація захисників річки «Еко-TIRAS», Чорноморський жіночий клуб /МАМА-86-Одеса, Львівська обласна організація товариства меліораторів та водогосподарників України, Центр демократичного розвитку молоді «Синергія» та молодіжний екологічний центр ім. В. І. Вернадського.
Завдяки співпраці державних і громадських організацій України і Молдови, в 2017 році в конкурсі взяли участь понад 700 учасників.
У конкурсі «Барви Дністра» брали участь двоє конкурсантів Золочівського району. Учениця  8-го класу  Шпиколоської ЗОШ – І-Ш ст., Мар’яна Балич стала переможницею в номінаціїї «Твір прозою (оповідання)». Їй було вручено грамоту та цінні подарунки.  Іншій конкурсантці Тетяні Балич, учениці цієї ж школи, було видано сертифікат учасниці Міжнародного конкурсу «Барви Дністра» відповідно до номінації.
Щороку конкурс підтверджує свою актуальність та необхідність у подальшій потребі поширення серед молоді екологічної освіти, шани до дбайливого використання та відтворення водних ресурсів. Організатори мають надію, що з кожним наступним роком до цієї благородної справи буде приєднуватися все більше і більше охочих зберегти прекрасний басейн нашого Дністра для майбутніх поколінь.


Надія Яценко,
головний гідротехнік
служби водних ресурсів Золочівського УВГ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама