І присягнули на вірність, і освідчились коханим

nus.in.ua, 15 липня 2019, 10:51
0
19
Роздрукувати
І присягнули на вірність, і освідчились коханим

13 липня 2019 року у Навчальному центрі Національної гвардії України понад 40 військовослужбовців строкової служби Навчального центру, військових частин 3077, 3078 урочисто присягнули на вірність українському народові та продовжили справу мужніх захисників Вітчизни.
Вітали військовослужбовців з нагоди цієї пам’ятної події: начальник Навчального центру полковник Михайло Кулик, ветеран підполковник у відставці Василь Артем, військовий священик (капелан) Юрій Галабуда, а також батьки молодих гвардійців.
Після урочистої частини рідні і близькі мали змогу нарешті обійняти своїх дорогих вояків та розпитати про враження від служби.
Присяга – це особлива подія, яку хлопці будуть пам’ятати все життя. Тому природньо, що цього дня двоє з них (Василь Буялов та Дмитро Колесник) вирішили освідчитись своїм коханим і почувши омріяне «Так», на знак підтримки та радості за товаришів по зброї, на плацу лунали бурхливі оплески.
Усім молодим призовникам ще багато чому потрібно буде навчитись, можливо хтось після строкової служби вирішить обрати для себе долю військового. А тому друзі – нехай Вам щастить!Група інформації
та комунікації
Навчального центру НГУ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама