Новини Золочівщини
13:45, 02 жовтня 2017
323
0

Молоді воїни прийняли військову присягу

В Навчальному центрі Національної гвардії України урочисто присягнули на вірність українському народові щойно призвані військовослужбовці військової служби за контрактом військових частин прямого підпорядкування. Начальник Навчального центру полковник Михайло Кулик привітав військовослужбовців із знаменною подією у їхньому житті і закликав їх з честю та гідністю нести військове звання гвардійця. На церемонії були присутні батьки, родичі солдатів, друзі та гості. Зі словами найщиріших привітань до молодих воїнів звернувся ветеран Навчального центру підполковник у відставці Василь Артем, який побажав усім воїнам зразково виконувати свій обов'язок. Для пастирського благословення і освячення було запрошено військового капелана Навчального центру отця Андрія Кулицького, який на завершення богослужіння окропив військових свяченою
Молоді воїни прийняли військову присягу
Gazeta
Фото: НУС
В Навчальному центрі Національної гвардії України урочисто присягнули на вірність українському народові щойно призвані військовослужбовці військової служби за контрактом військових частин прямого підпорядкування.
Начальник Навчального центру полковник Михайло Кулик привітав військовослужбовців із знаменною подією у їхньому житті і закликав їх з честю та гідністю нести військове звання гвардійця.
На церемонії були присутні батьки, родичі солдатів, друзі та гості. Зі словами найщиріших привітань до молодих воїнів звернувся ветеран Навчального центру підполковник у відставці Василь Артем, який побажав усім воїнам зразково виконувати свій обов'язок.
Для пастирського благословення і освячення було запрошено військового капелана Навчального центру отця Андрія Кулицького, який на завершення богослужіння окропив військових свяченою водою.
Усі присутні щиро привітали військовослужбовців з цією знаменною у їх житті подією.
На завершення урочистих заходів гвардійці на пам'ять зробили колективне фото з командуванням Навчального центру.
Роман СИДОРОВИЧ, майор
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)