Підготовка кандидатів на посади командирів відділень

nus.in.ua, 25 січня 2019, 13:57
0
33
Роздрукувати
Підготовка кандидатів  на посади командирів відділень

21 січня в Навчальному центрі НГУ розпочалась апробація кваліфікаційного стандарту підготовки командирів відділень. Слід зазначити, що план підготовки сержантського складу за програмою кваліфікаційного стандарту підготовки «Базового курсу лідерства» вперше розроблено серед військових формувань України спільно з канадською місією в Україні (UNIFIER) та представниками Національної гвардії України.
На урочистих заходах з нагоди початку навчання була присутня канадська делегація на чолі з радником Збройних Сил Канади при Національній гвардії України об’єднано-тактичної групи – «Україна» (операція UNIFIER) – майором Корі Анхорн. В своїй промові він зазначив: «Сьогодні дуже унікальний для вас день. Ви робите перший важливий крок у процесі професійного вдосконалення. Ви є тими, хто в майбутньому стане основою Національної гвардії України».
По завершенню заходів відбулась робоча зустріч закордонних колег із тимчасово виконуючим обов’язки заступника командувача Національної гвардії України генерал-майором Олегом Гарчу та командуванням Навчального центру, на якій обговорювались першочергові питання, що стосуються підготовки сержантського складу. Генерал-майор Олег Гарчу сказав: «Хочу подякувати за плідну роботу робочої групи, до складу якої входили представники Збройних сил Канади, офіцери Головного управління НГУ та Навчального центру. У 2019 році продовжуватиметься наша плідна співпраця з канадськими друзями. І першим із запланованих заходів на цей рік є апробація кваліфікаційного стандарту підготовки командирів відділень, що дасть можливість підійти до єдиної системи підготовки та підвищити професіоналізм та практичні навички сержантського складу».
Також майор Корі Анхорн мав можливість поспілкуватись із особовим складом роти, який буде навчатись за програмою кваліфікаційного стандарту підготовки «Базового курсу лідерства» за канадською системою підготовки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама