Щоб господарювати у власному домі, необхідно вчитися

nus.in.ua, 11 червня 2019, 12:58
0
77
Роздрукувати
Щоб господарювати у власному домі, необхідно вчитися

29 травня у Золочівській міській ради знову вчились голови ОСББ та члени ініціативних груп. Завідувач сектору енергозбереження ЛОР Світозар Цюник розповів учасникам тренінгу про енергоаудит будівель. Цього дня Ірина Галайко, регіональний координатор ПРООН з досягнення Цілей сталого розвитку, та Христина Піддубна, юрист Золочівської міської ради, вручили сертифікати як підсумок пройдених навчань.
Ірина Галайко, регіональний координатор ПРООН з досягнення Цілей сталого розвитку:
– У рамках реалізації Проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» у Золочеві продовжуються навчальні тренінги для ініціативних груп, новостворених та діючих ОСББ. Темами навчань стали питання спільної власності в багатоквартирних будинках, створення об’єднань співвласників та налагодження їх поточної діяльності, форми управління будинками. Нещодавно пройшли також підсумкові тренінги і їх учасники отримали відповідні сертифікати від Проекту HOUSES.


Ірина ДОМАРЕЦЬКА
Фото автора

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама