Мова – жива скарбниця народу

nus.in.ua, 1 березня 2019, 16:54
0
26
Роздрукувати
Мова – жива скарбниця народу

Святкування Тижня рідної мови у Ремезівцівському НВК продовжується. День 21 лютого пройшов цікаво і насичено. Тематичну лінійку, присвячену Міжнародному дню рідної мови, провела учитель-філолог З. І. Лісова До уваги учнів було представлено цікаві факти про історію походження свята, а також переглянули мультимедійну презентацію «21 лютого – День материнської мови». Звучали пісні про рідну мову, Україну. Зоряна Ігорівна наголосила, що «мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, чим може гордитися наш народ». Учитель-філолог привітала усіх із Міжнародним днем рідної мови. Нехай материнське слово буде для всіх нас оберегом. Завершилася тематична лінійка флешмобом «Мова калинова» за участю педагогів і учнів.
Цікаві моменти дня продовжувалися.  Учні  5 класу разом із класним керівником Зоряною Ігорівною здійснили екскурсію у бібліотеку-філіал с. Ремезівці (зав. О. М. Гарасимишин). Школярі із захопленням читали вірші про мову, цікавилися підручниками нових авторів, переглянули тематичну виставку літератури «Мова – жива скарбниця народу». Усі разом виконали пісню «Гімн українській мові». Учні подякували бібліотекарю О. М. Гарасимишин і зав. Народним домом І. О. Гуляк за виховний захід, присвячений Міжнародному дню рідної мови.
Любімо! Вивчаймо! Плекаймо! Адже «найбільше і найдорожче добро кожного народу – це його мова», яка передається у спадок нашим нащадкам.
Зоряна ЛІСОВА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама