Навчальний центр відвідали канадські військові

nus.in.ua, 31 серпня 2017, 16:20
0
72
Роздрукувати
Навчальний центр відвідали канадські військові

Делегація канадської об’єднаної оперативно-тактичної групи «Україна» відвідала Навчальний центр Національної гвардії України.
Метою візиту було ознайомлення з системою підготовки інструкторів у Навчальному центрі та підготовки особового складу у напрямку протимінної діяльності, удосконалення навчального процесу з урахуванням можливості розширення співробітництва на двосторонній основі мiж Національною гвардією України та канадською об'єднаною оперативно-тактичною групою «Україна».
В ході зустрічі з командуванням військової частини представники делегації ознайомились з діяльністю Навчального центру по підготовці інструкторів та сержантського складу, перспективою його розвитку, а також з порядком підготовки саперів для Національної гвардії та визначили можливі напрямки співпраці в даній галузі.
Канадським колегам було продемонстровано навчальну, матеріально- технічну базу, що використовується в процесі навчання особового складу.
Також делегація відвідала військове стрільбище, де ознайомилась із практичною підготовкою інструкторів.
На завершення свого перебування члени канадської делегації високо оцінили рівень підготовки особового складу Навчального центру.

Майор Роман Сидорович
Фото автора

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама