Будинок великий і витрати значні

nus.in.ua, 15 січня 2019, 14:19
0
69
Роздрукувати
Будинок великий і витрати значні

5 січня міський голова Золочева Ігор Гриньків провів зустріч із мешканцями будинку № 14, що на вулиці Львівській.
Тут впродовж багатьох років діє ОСББ «Оберіг», котре очолює Надія Степанова.
– Будинок дев’ятиповерховий, один з небагатьох, де встановлено ліфти. Тож витрати на утримання будинку значні, – говорить пані Надя. – Квартплата у нас невелика. Очевидно, що її потрібно збільшувати. Про це говорять і самі мешканці. Однак, розумію, що не всі зможуть платити більше грошей. На більш суттєві потреби ми дозбируємо гроші. Минулого року ми отримали підтримку від Золочівської міської ради у вигляді коштів на ремонт ліфтів. До цих коштів потрібно було надати співфінансування. Також зусиллями мешканців було встановлено домофони. Річ потрібна, з огляду на те, скільки крадіжок відбувається в наш час. Ще чимало потрібно зробити. Потрібно впорядкувати подвір’я, щоб сюди не заїжджали автомобілі. А для цього потрібно мати можливість їх кудись паркувати. Наші люди бачать як гарно впорядковано територію на вулиці Польній і собі так хочуть. То ж ми порадились і вирішили подавати заявку на конкурс мікропроектів Львівської обласної ради.
Міський голова Ігор Гриньків детально розповів про умови участі у конкурсі мікропроектів, зазначивши, що без співфінансування мешканців ніяк.
– Золочівська міська рада передбачила у міському бюджеті кошти для співфінансування тих проектів, котрі переможуть. Однак, за умовами конкурсу мусить бути співфінансування від самих мешканців. Я розумію, що сума є великою, однак, маю приклади інших будинків, де люди здавали і по три, і по чотири тисячі з квартири. Переконаний, що вам усе вдасться. І у випадку перемоги поруч із вашим будинком також буде влаштовано місце для паркування автомобілів. Адже неправильно, коли подвір’я заставлене машинами, а поміж ними бігають діти. Так не має бути. Тому зі свого боку обіцяю мешканцям повне сприяння в реалізації проекту.

Леся ГОРГОТА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама