Новини Золочівщини
13:36, 17 вересня 2018
153
0

Заняття з "тімбілдінгу"

 Психологи Навчального центру Національної гвардії України провели тренінг для офіцерів – випускників 2018 року з питань формування психологічної готовності до виконання службово-бойових завдань в екстремальних ситуаціях. В процесі занять використовуються вправи командоутворення, які направлені на перевірку скоординованості дій військовослужбовців в нових умовах. Акцент зроблено на: – пошуку та плануванні нестандартних або очевидних шляхів вирішення задач; – домінуванні цінностей командної роботи; – персональній і груповій відповідальності;  – визначення мотиваційної спрямованості («досягнення успіху» чи «уникнення невдачі»); – напрацюванні індивідуальних навичок саморегуляції. Під час проміжних і фінальних обговорень учасники ділились враженнями, пережитими емоціями, оцінювали ефективність власних лідерських якостей.
Заняття з
Gazeta
Фото: НУС
Психологи Навчального центру Національної гвардії України провели тренінг для офіцерів – випускників 2018 року з питань формування психологічної готовності до виконання службово-бойових завдань в екстремальних ситуаціях.
В процесі занять використовуються вправи командоутворення, які направлені на перевірку скоординованості дій військовослужбовців в нових умовах.
Акцент зроблено на:
– пошуку та плануванні нестандартних або очевидних шляхів вирішення задач;
– домінуванні цінностей командної роботи;
– персональній і груповій відповідальності;
 – визначення мотиваційної спрямованості («досягнення успіху» чи «уникнення невдачі»);
– напрацюванні індивідуальних навичок саморегуляції.
Під час проміжних і фінальних обговорень учасники ділились враженнями, пережитими емоціями, оцінювали ефективність власних лідерських якостей. Також висловлювали свої думки щодо важливості проведення таких практичних занять з особовим складом, які сприятимуть згуртуванню військового колективу.


Група інформації
та комунікації
Навчального центру НГУ
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)