Практичні заняття з саперами

nus.in.ua, 16 лютого 2018, 12:15
0
162
Роздрукувати
Практичні заняття з саперами

У Навчальному центрі НГУ продовжується підготовка офіцерського складу на навчальному циклі з підготовки фахівців інженерної служби за інженерно-саперним фахом.
Для підвищення офіцерським складом професійних умінь та набуття практичних навичок були проведені заняття за темою: «Мінування та підготовка руйнувань у населених пунктах». Військовослужбовці відпрацювали мінування вулиць, доріг, шляхопроводів, підготовку до руйнування житлових будівель та військових, адміністративних, громадських споруд.
Набуті навички дуже важливі для навчаємих тому, що багато з них будуть виконувати завдання в зоні проведення бойових дій, а від цих важливих знань та вмінь залежить життя людей.

Група інформації
та комунікації
Навчального центру НГУ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама