Перші зустрічі, перші враження...

nus.in.ua, 24 серпня 2018, 19:18
0
170
Роздрукувати
Перші зустрічі, перші враження...

Місто-партнер Шьонінген готується до святкування дня міста. З цієї нагоди у Шьонінген прибула делегація із Золочева на чолі з Миколою Адамиком. Учора золочів'ян офіційно вітали у стінах магістрату. З вітальним словом до делегації звернувся Вольвфганг Вальдау, другий бургомайстр:
– Любі друзі, наше партнерство триває понад 20 років і ми радо вітаємо вас сьогодні у нашому місті. Цьогоріч у нас гостювали дітки із Золочева і ми раді бачити їх знову і знову. Ми підготували цікаву програму для вашої делегації і сподіваємось ваше перебування у Шьонінгені буде приємним.
Микола Адамик від імені учасників делегації подякував за щирість та теплий прийом:
– Від імені міського голови Золочева, від імені голови українського товариства Оксани Криницької та від себе особисто дозвольте засвідчити нашу повагу та подякувати вам за ці тривалі роки нашої дружби. Сподіваємося, що наша дружба і надалі міцнітиме.
Також у перший день перебування в Німеччині гості відвідали лікарню (психіатричний центр AWO), де лікується понад 1200 пацієнтів, поспілкувались із старшим адміністратором Клаусом Ґрюнертом. Нам презентували фільм про клініку, яка існує вже 150 років. Вона найбільша у регіоні. Також тут лікують від алкогольної залежності. Від уряду Німеччини щорічно центр отримує фінансування в сумі 7-8 млн. євро. Також фінансування надходить ще і від страхування. На один день перебування дорослого пацієнта в клініці  виділяється від 200 євро. А на молодь і дітей тут виділяють від 460 євро в день.

Леся ГОРГОТА
Фото автора

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама