Подарунки дошкільнятам, школярам, пожежникам

nus.in.ua, 8 серпня 2016, 15:10
0
286
Роздрукувати
Подарунки дошкільнятам, школярам, пожежникам

 
Ранок, 29 липня, ознаменувався приємною новиною – у Золочів вкотре приїхали друзі із міста Шьонінген: Почесний громадянин нашого міста Вольфганг Гофман та голова партнерського Товариства у Шьонінгені Петер Фос.
Гості приїхали з метою передати подарунки для ДНЗ №7 «Веселка», НВК «Школа радості» та пожежної частини.
Відтак дошкільнята отримали іграшки та особистий подарунок від Уве Грошвіца, котрий неодноразово передавав фінансову допомогу для садка.
НВК «Школа радості» подарували комплект парт та стільців. Зазначимо, що цьогоріч «Школа радості» набирає другу паралель першачків. То ж подарунок в пору.
Неабияк тішились допомозі пожежники, адже отримали комплекти вогнестійкого одягу та взуття.
Міський голова Золочева Ігор Гриньків, дякуючи партнерам за небайдужість, зазначив:
–  За двадцять років нашого побратимства ви стали для нас родиною. Надіюсь, що ваше коротке перебування в Україні буде приємним та корисним і вкотре залишить гарні спогади у Ваших серцях. Дякую Вам за співпрацю, за візит, за підтримку.
– Це є наш зовнішній вияв підтримки, – заявив пан Гофман. – Ми прибули у Золочів, щоб засвідчити, що протягом усього цього нелегкого для України та й Золочева часу Шьонінген не лише подумки був разом з українським народом, із золочів‘янами, котрі є добрими друзями, майже родиною.
Леся ГОРГОТА
Фто автора
 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама