Новий вигляд водойми

nus.in.ua, 24 серпня 2018, 19:13
0
367
Роздрукувати
Новий вигляд водойми

Міський парк «Межиріччя» з природно утвореною водоймою в останні роки набуває нового вигляду. Тут прокладають пішохідні доріжки, встановлюють ліхтарі вуличного освітлення, проводять громадські заходи із благоустрою. А днями тут розпочато реалізацію мікропроекту «Благоустрій природної водойми та розчистка каналу у міському парку «Межиріччя» у м. Золочеві».
Детальніше розповідає Богдан РИБАХА, заступник міського голови Золочева:
– Прикро визнавати, але природна водойма у парку у не надто привабливому стані. Щільна забудова мікрорайону негативно вплинула на еко-систему водойми, яка пересихає, заростає очеретом та верболозами. Заболоченість водойми спричиняє підтоплення житлових будинків прилеглої до парку вулиці.
Реалізація Проекту благоустрою природної водойми у міському парку «Межиріччя» дасть можливість покращити санітарно-гідрологічний стан території з метою дотримання Правил благоустрою м. Золочева, влаштувати нову зону відпочинку та ліквідувати надзвичайну екологічну ситуацію із підтоплення прилеглих житлових будинків. В результаті з’явиться новий складний екологічний комплекс, що має бути життєздатним. Впорядкування водойми та прилеглої до неї території сприятиме збереженню, відновленню водних ресурсів і зелених насаджень, поліпшенню естетичного та технічного стану природної водойми, забезпеченню належного епідеміологічного та санітарного стану міста, відновленню зелених зон, створенню сприятливих умов для проживання населення, збереження біологічного різноманіття.  
На даний час вкрай важливо провести роботи по розчищенню дна водойми від намулу, укріпленню берегів водойми, озеленення прилеглої до неї території. Такі роботи є досить затратними та вимагають використання спеціалізованої техніки, тому лише коштами громади це неможливо зробити. Саме тому активні мешканці і проявили ініціативу та спільно з громадською організацією «Центр розвитку міста» взяли участь в конкурсі мікропроектів місцевого розвитку, який щорічно проводить Львівська обласна рада. Переконаний, перемога у цьому конкурсі та реалізація мікропроекту з благоустрою водойми у парку «Межиріччя» сприятиме підвищенню громадської екологічної свідомості людей. Покращений стан водойми буде підтримуватись не лише комунальними службами, а й громадою міста.

Леся ГОРГОТА
Фото автора

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама