Пішохідна алея у парку "Межиріччя"

nus.in.ua, 2 червня 2017, 16:56
0
708
Роздрукувати
Пішохідна алея у парку

Таку тротуарну доріжку будують, щоб мешканці масиву Заріччя могли комфортно ходити до центру міста – і ранньою весною,  і восени. Реалізація цього будівництва стала можливою завдяки перемозі у конкурсі мікропроектів.
Богдан РИБАХА, заступник міського голови Золочева:
–  Золочівською міською радою у 2017 році було подано на обласний конкурс мікропроектів 22 проекти. Одним із них - проект «Влаштування пішохідної алеї у міському парку «Межиріччя» для сполучення центральної частини міста із житловим масивом Заріччя. Основним пріоритетом відбору проекту стало створення зручностей та комфорту для мешканців масиву Заріччя, а саме: влаштування пішохідної алеї в міському парку «Межиріччя».
Реалізація проекту відбувається обсягом співфінансування обласного бюджету - 50% коштів, міського бюджету – 44 %, кошти громади – 6 %. Роботи по влаштуванню пішохідної алеї виконує МП «Золочівка» (Т. Торський).     Керівник проекту – депутат Золочівської міської ради Д. Колодка.
Мешканці масиву Заріччя дякують усім, хто долучився до будівництва пішохідної алеї, адже тепер їм зручно ходити до центру міста.

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама