Реальні зміни на вулицях золочева

nus.in.ua, 30 грудня 2016, 13:29
0
308
Роздрукувати
Реальні зміни  на вулицях золочева

Щодня ми ходимо вулицями міста, поспішаємо на роботу, прогулюємось з дітьми у скверах… За щоденними клопотами ми доволі часто не помічаємо як змінюється наше місто, розвивається, оновлюються цілі масиви, як для прикладу, масив вулиці Січових Стрільців, де цьогоріч є чимало позитивних змін. Детальніше про роботи, які проводились по вулиці Січових Стрільців розповідає заступник міського голови Богдан РИБАХА:
– Справді за останні два роки житловий масив вул. Січових Стрільців помітно змінився. Почну з того, що тут збудовано універсальний спортивний майданчик, де почали проводити цілі турніри із дворового футболу. Поруч є дитячий майданчик. Тож і діти, і молодь мають де з користю проводити свій час. Також на вулиці Січових Стрільців прокладено новий тротуар, а це основний напрям руху до Золочівського залізничного вокзалу. До влаштування цього тротуару також долучились підприємці, мешканці окремих будинків. Відтак нам вдалось замостити всю тротуарну доріжку. Також робили капітальний ремонт дорожнього покриття частини вулиці Січових Стрільців. Провели капітальний ремонт вуличного освітлення. На перехресті вулиці Січових Стрільців–траси Львів–Тернопіль встановлено світлофор.  Ще одним позитивним моментом є проведені роботи із впорядкування природної водойми на вулиці Січових Стрільців. Хочу відзначити наполегливість та працю міських депутатів Тетяни Бойко та Василя Джули. Приємно, що й громада не залишалась осторонь тих робіт, які ми проводили у цьому масиві. Коли є бажання та ініціатива від мешканців, то міській владі вдвічі легше працювати.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама