Новини Золочівщини
15:33, 06 липня 2018
358
0

Міцні підвалини дружби та співпраці

 У суботу, 30 червня, міський голова Золочева Ігор Гриньків зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Бельгія в Україні Люком Якобсом в стінах Свято-Успенської Унівської лаври. Посольство Бельгії в Україні цими вихідними долучилось до літньої школи французької мови Українського католицького університту в Уневі. Перебуваючи поблизу Золочева пан Люк проявив бажання зукстрітись із міським головою. А 3 липня 2018 року Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс провів урочистий прийом на честь завершення дипломатичної місії в нашій країні. Висловити свою повагу і подякувати колезі за роки роботи прибули Глави дипломатичних місій різних країн, зокрема Франції, Естонії, Латвії, Хорватії, Австрії, Словенії та інших, представництво Європейського  інвестиційного банку, дипломати,
Міцні підвалини дружби та співпраці
Gazeta
Фото: НУС
У суботу, 30 червня, міський голова Золочева Ігор Гриньків зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Бельгія в Україні Люком Якобсом в стінах Свято-Успенської Унівської лаври. Посольство Бельгії в Україні цими вихідними долучилось до літньої школи французької мови Українського католицького університту в Уневі. Перебуваючи поблизу Золочева пан Люк проявив бажання зукстрітись із міським головою.
А 3 липня 2018 року Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс провів урочистий прийом на честь завершення дипломатичної місії в нашій країні. Висловити свою повагу і подякувати колезі за роки роботи прибули Глави дипломатичних місій різних країн, зокрема Франції, Естонії, Латвії, Хорватії, Австрії, Словенії та інших, представництво Європейського  інвестиційного банку, дипломати, півголова групи дружби парламенту України  з парламентами Бельгії Олена Сотник.
Серед запрошених гостей були і міські голови: Миколаєва – Олександр Сенкевич, Глухова – Мішель Терещенко та міський голова Золочева Ігор Гриньків.
Відкриваючи вечір, пан Якобс подякував усім присутнім за візит, а також за довголітнє співробітництво.
– Мені приємно бачити тут велику кількість шанованих послів, друзів і співробітників. Дорогі друзі, днями добігає кінця моя дипломатична місія в Україні. Впродовж цього часу я мав честь працювати в Посольстві Королівства Бельгія в Україні в атмосфері щирості і доброти, в колі своїх друзів. Я дуже задоволений виконанням покладених на мене обов'язків. Дипломатичні зусилля заради зміцнення двостороннього співробітництва перебували в центрі уваги, і були націлені на збереження і підвищення рівня політичних відносин, розвитку торгового співробітництва та підтримки інвестицій на основі взаємної зацікавленості у всіх галузях.
Кожна мить моєї роботи в Україні була сповнена почуттям радості. Для мене велика честь працювати з Вами. Знайомство з величною державою Україна, з її багатою культурою і шанованим народом цієї землі є незабутнім і назавжди залишиться в моїй пам'яті. Ми привілейовані свідки неймовірних змін в Україні! Це країна і люди, побачивши і відчувши котрих, ви вже ніколи не забудете!
Міський голова Золочева Ігор Гриньків подякував Надзвичайному і Повноважному Послу Королівства Бельгія Люку Якобсу за співпрацю та дружбу і висловив сподівання, що після завершення дипломатичної місії пана Якобса в Україні дружні стосунки триватимуть і надалі, а новий Посол так само співпрацюватиме із нашим містом як його попередник.
– Наша співпраця із Посольством Королівства Бельгія розпочалась із того, що я написав пану Люку листа із запрошенням відвідати наше місто. Він його не проігнорував, приїхав. Після цього було ще багато візитів Надзвичайного і Повноважного Посла у Золочів, моїх візитів у Посольство, багато заходів, які безумовно відкривають нам чимало перспектив. Цьогоріч на День міста у Золочеві давали концерт бельгійські артисти Тон Фрет і Вероніка Ільченко. А самі заходи із святкування Дня міста проходили під патронатом Посольства Королівства Бельгії. Сам Люк Якобс, перебуваючи у Золочеві, підтримав громаду нашого міста під час акції протесту проти корупції і беззаконня, підписав нам молот «Перед законом усі рівні. Люк Якобс, амбасадор Бельгії». Я вдячний Люкові Якобсу за підтримку нашої громади, вдячний за дружні і теплі стосунки. Мені здається, що знаю я його дуже давно, хоча ми знайомі всього лише рік. Це дуже світлий і щирий чоловік. Переконаний, що наша дружба, наша співпраця триватиме і надалі. Надалі продовжуватиметься співпраця із Посольством Королівства Бельгія. Золочів неодмінно матиме місто-партнер у Бельгії.
У цей вечір прозвучало багато теплих слів в адрес Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Бельгія. Сам Люк Якобс уже наступного мсіяця приступить до виконання своїх дипломатичних обов‘язків у сусідній державі – Польщі.
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)