Новини Золочівщини
12:57, 02 листопада 2017
554
65

Національне свято Республіки Австрія

26 жовтня Посольство Австрії в Україні відсвяткувало разом з друзями та партнерами в Україні та з України Національне свято Республіки Австрія. Побував на святі і міський голова Золочева Ігор Гриньків. Ігор Михайлович ділиться враженнями про зустріч: – Мав честь побувати на прийомі з нагоди Національного Свята Республіки Австрія на запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Австрія Герміне Поппеллер. Вечір подарував приємні зустрічі із Надзвичайним та Повноважним Послом Японії Мічіо Харадою, Радником Посольства Норвегії в Україні Фредеріком Артуром та ін. Ця подія стала гарною нагодою, щоб зустрітись з друзями Австрії та співвітчизниками, поміркувати над минулим роком та порозмовляти про актуальні події. Хочу подякувати пані Герміне Поппеллер за запрошення та сподіваюсь на ще один рік гарної співпраці.  
Національне свято Республіки Австрія
Gazeta
Фото: НУС
26 жовтня Посольство Австрії в Україні відсвяткувало разом з друзями та партнерами в Україні та з України Національне свято Республіки Австрія. Побував на святі і міський голова Золочева Ігор Гриньків. Ігор Михайлович ділиться враженнями про зустріч:
– Мав честь побувати на прийомі з нагоди Національного Свята Республіки Австрія на запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Австрія Герміне Поппеллер. Вечір подарував приємні зустрічі із Надзвичайним та Повноважним Послом Японії Мічіо Харадою, Радником Посольства Норвегії в Україні Фредеріком Артуром та ін. Ця подія стала гарною нагодою, щоб зустрітись з друзями Австрії та співвітчизниками, поміркувати над минулим роком та порозмовляти про актуальні події. Хочу подякувати пані Герміне Поппеллер за запрошення та сподіваюсь на ще один рік гарної співпраці.
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (65)