Дні відкритих дверей у Золочівському професійному ліцеї. робітнича професія має попит на ринку праці

nus.in.ua, 13 квітня 2018, 13:13
0
75
Роздрукувати
Дні відкритих дверей  у Золочівському професійному ліцеї. робітнича професія має попит на ринку праці

За доброю традицією 27 та 28 березня у Золочівському професійному ліцеї відбувся захід, метою якого є ознайомлення із матеріальною базою закладу, умовами навчання та залучення учнів випускних класів шкіл міста і району до вибору робітничої професії.
У ці дні в ліцеї було людно та гамірно, тому що відвідали його учні багатьох шкіл району, міста, усі бажаючі.
З кожним роком стрімко росте цікавість молоді до робітничих професій, які потрібні на ринку праці та приносять не тільки задоволення, а й матеріальне забезпечення випускнику ліцею. Після завершення навчання роботодавці залюбки пропонують роботу висококваліфікованим робітникам.
Золочівський професійний ліцей має сучасні обладнані кабінети, виробничі майстерні та лабораторії. Учнів навчають висококваліфіковані викладачі та майстри виробничого навчання.
Для гостей підготували виставку учнівських робіт із професій «Кравець», «Кухар», «Електрогазозварник» та гуртків технічної та художньо-прикладної творчості: «Юний художник» (кер. М. Присяжна), «Різьба по дереву» (кер. В. Крупа), «Вишиванка» (кер. Л. Демид). У спортивному залі присутні могли спостерігати за тренуванням із гирьового спорту для участі ліцеїстів в обласних змаганнях. Наприкінці зустрічі усіх запрошених пригощали гарячим чаєм та запашними булочками, які приготували учні-кухарі.
Адміністрація ліцею висловлює подяку за співпрацю директорам Золочівської ЗОШ № 2, Вороняківської, Струтинської, Жуківської, Сасівської загальноосвітніх шкіл та Словітського, Ясеновецького НВК. А усіх охочих здобути професію до душі запрошуємо на навчання у наш заклад.
Усю інформацію про ліцей Ви можете отримати на сайті:
http://zpl-lv./lviv.ua/

М. Нагірна,
заступник директора з НВР

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама