Новини Золочівщини
15:12, 21 лютого 2014
867
0

Звернення міського голови

Звернення міського голови
Admin
Фото: НУС

Шановні співвітчизники!

 

Сьогодні ми з Вами переживаємо важкі і трагічні часи. Мирні політичні протистояння, на нашу біду, переросли у відверті збройні зіткнення кровопролиття та братовбивство. На вулицях древньої української столиці гинуть громадяни незалежної держави, гинуть українці.

Історія конфліктів минулого й теперішнього століття переконливо свідчить, що в збройних протистояннях ще ніколи не було досягнено істини. Правда полягає в тому, що в громадянській війні, до якої стрімко скочується наше суспільство не буду ні переможців, ні переможених. Вина політиків, політичних партій у тому, що сталося є очевидною.

Сьогодні кожен українець повинен вирішити для себе – чи продовжувати політичні протистояння у суспільстві, ставлячи під загрозу тим саму ідею існування суверенної незалежної України, чи, проявивши громадянську зрілість та притаманну українцям мудрість, йти дорогою віри, правди та взаємного прощення.

Переконаний, що перед лицем смертельної небезпеки, яка постала перед Україною, ми повинні відкинути політичні протиріччя, об’єднатися і діяти в інтересах української нації і держави.

 

Ігор Гриньків,

міський голова м. Золочева

19 лютого 2014 року

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.