Звернення міського голови

nus.in.ua, 21 лютого 2014, 15:12
0
335
Роздрукувати
Звернення міського голови

Шановні співвітчизники!

 

Сьогодні ми з Вами переживаємо важкі і трагічні часи. Мирні політичні протистояння, на нашу біду, переросли у відверті збройні зіткнення кровопролиття та братовбивство. На вулицях древньої української столиці гинуть громадяни незалежної держави, гинуть українці.

Історія конфліктів минулого й теперішнього століття переконливо свідчить, що в збройних протистояннях ще ніколи не було досягнено істини. Правда полягає в тому, що в громадянській війні, до якої стрімко скочується наше суспільство не буду ні переможців, ні переможених. Вина політиків, політичних партій у тому, що сталося є очевидною.

Сьогодні кожен українець повинен вирішити для себе – чи продовжувати політичні протистояння у суспільстві, ставлячи під загрозу тим саму ідею існування суверенної незалежної України, чи, проявивши громадянську зрілість та притаманну українцям мудрість, йти дорогою віри, правди та взаємного прощення.

Переконаний, що перед лицем смертельної небезпеки, яка постала перед Україною, ми повинні відкинути політичні протиріччя, об’єднатися і діяти в інтересах української нації і держави.

 

Ігор Гриньків,

міський голова м. Золочева

19 лютого 2014 року

ТЕГИ: Золочів, Гриньків
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама