Підтримаймо нашу армію та допоможімо землякам із східної україни!

nus.in.ua, 8 червня 2014, 14:32
0
474
Роздрукувати
Підтримаймо нашу армію  та допоможімо землякам   із східної україни!

Дорогі українці! Ворог посягає на територіальну цілісність нашої держави. На східних рубежах України гинуть наші воїни. Їм вкрай необхідна якісна військова амуніція – бронежилети, які не прострілює автоматна стрілецька зброя. На звернення військового комісара Золочівсько-Перемишлянського об’єднаного військового комісаріату прошу пожертвувати кошти на придбання військової амуніції для підтримки боєздатності Збройних Сил України. Прийом коштів відбувається в приміщенні бухгалтерії Золочівської міської ради за адресою: м. Золочів, вул. Шашкевича, 22 м. Золочів, І поверх, щоденно з 9 до 18 год.

Також щиро дякую усім, хто уже надав посильну допомогу нашому війську. Інформую, що на моє попереднє звернення золочів’янами здано 10 230 грн., з яких 2375 грн. використано на придбання військової амуніції для райвійськкомату та 7855 грн. передано Навчальному центру Національної гвардії України, що дислокується у м. Золочів.

Україна в небезпеці! Будьмо патріотами! Підтримаймо нашу армію!

Також у зв’язку із  напруженою ситуацією та бойовими діями на Cході країни, Золочівська міська рада звертається до жителів міста та району зголоситись всім хто має можливість прийняти на тимчасове проживання біженців або ж здає в оренду житло. Більш детальна інформація за тел: 4-23-76.

Ігор ГРИНЬКІВ,  міський голова м. Золочів

ТЕГИ: звернення, Гриньків, газета, 27 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама