Новини Золочівщини
14:32, 08 червня 2014
1009
0

Підтримаймо нашу армію та допоможімо землякам із східної україни!

Підтримаймо нашу армію  та допоможімо землякам   із східної україни!
Admin
Фото: НУС

Дорогі українці! Ворог посягає на територіальну цілісність нашої держави. На східних рубежах України гинуть наші воїни. Їм вкрай необхідна якісна військова амуніція – бронежилети, які не прострілює автоматна стрілецька зброя. На звернення військового комісара Золочівсько-Перемишлянського об’єднаного військового комісаріату прошу пожертвувати кошти на придбання військової амуніції для підтримки боєздатності Збройних Сил України. Прийом коштів відбувається в приміщенні бухгалтерії Золочівської міської ради за адресою: м. Золочів, вул. Шашкевича, 22 м. Золочів, І поверх, щоденно з 9 до 18 год.

Також щиро дякую усім, хто уже надав посильну допомогу нашому війську. Інформую, що на моє попереднє звернення золочів’янами здано 10 230 грн., з яких 2375 грн. використано на придбання військової амуніції для райвійськкомату та 7855 грн. передано Навчальному центру Національної гвардії України, що дислокується у м. Золочів.

Україна в небезпеці! Будьмо патріотами! Підтримаймо нашу армію!

Також у зв’язку із  напруженою ситуацією та бойовими діями на Cході країни, Золочівська міська рада звертається до жителів міста та району зголоситись всім хто має можливість прийняти на тимчасове проживання біженців або ж здає в оренду житло. Більш детальна інформація за тел: 4-23-76.

Ігор ГРИНЬКІВ,  міський голова м. Золочів

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.