Комплектування резервістами

nus.in.ua, 2 березня 2018, 10:58
0
103
Роздрукувати
Комплектування резервістами

Під керівництвом радника командувача НГУ опрацьовано питання комплектування резервістами у Навчальному центрі
Актуальним питанням сьогодення є перебування у резерві підготовленого особового складу, який готовий в будь-який час стати на захист Батьківщини. Все більше і більше осіб погоджуються підписувати контракт з командирами військових частин про проходження служби у військовому резерві.
Радник командувача НГУ генерал-майор Юрій Потомський під час роботи в Навчальному центрі провів заслуховування робочої групи по комплектуванню підрозділів резерву.
В ході даного заходу опрацьовано результати роботи офіцерського складу військової частини, який відповідає за напрямок діяльності щодо набору, обліку та підготовки резервістів НГУ.
Окрім цього приділялась увага на забезпечення підрозділів резерву матеріально-технічними засобами.
Радник командувача НГУ надав допомогу та практичні рекомендації щодо обліку та переміщення резервістів за територіальним принципом.
Слід зазначити, що переважна більшість резервістів, яка вже входить у склад підрозділів резерву Навчального центру проходила службу у Національній гвардії України та має досвід участі в зоні АТО.
В Навчальному центрі створені всі умови для комплектування та підготовки до виконання завдань НГУ резервістів, і робота в даному напрямку продовжується.

Група інформації
та комунікації Навчального центру НГУ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама