Визначено шляхи вирішення проблемних питань

nus.in.ua, 9 лютого 2016, 12:29
0
481
Роздрукувати
Визначено шляхи вирішення проблемних питань

Навчальний центр НГУ відвідав командувач Національної гвардії України.
Генерал-лейтенант Юрій Аллеров ознайомився із пілотним проектом, що започаткований у Навчальному центрі НГУ, метою якого є підготовка оперативних підрозділів Національної гвардії України відповідно до стандартів країн НАТО.

Під час перебування у Навчальному центрі він провів зустріч із командуванням, інструкторами Навчального центру, які передають курсантам досвід, набутий у боях та в ході навчань за різними міжнародними програмами. Під час спілкування Командувач НГУ ознайомився із програмою навчання підрозділів оперативного призначення, оглянув матеріально-технічну базу, що використовується на заняттях з тактичної, вогневої, інженерної та медичної підготовки.
Перебуваючи на військовому стрільбищі Навчального центру, в ході проведення практичних занять очільник Нацгвардії перевірив організацію навчання та рівень підготовки курсантів. Вислухавши проблемні питання, Командувач НГУ визначив шляхи їх вирішення, встановив чіткі терміни виконання.
Оглядаючи навчальну матеріально-технічну базу Навчального центру, генерал-лейтенант Юрій Аллеров особисто перевірив роботу штабу підрозділу, яка організована за стандартами НАТО та порядок використання у навчанні сучасних тренажерних комплексів.
Очільник Нацгвардії генерал-лейтенант Юрій Аллеров та начальник Навчального центру, полковник Михайло Кулик зустрілись із міським головою Золочева Ігорем Гриньківим і начальником Золочівського відділу Національної поліції, підполковником Андрієм Мархонем. У ході розмови визначені шляхи співправці Національної гвардії та міської влади щодо вирішення питання забезпечення житлом військовослужбовців НГУ і членів їхніх сімей.
На завершення свого перебування командувач НГУ надав вказівки щодо корегування програм навчання, вдосконалення навчальної бази та започаткування в Навчальному центрі пілотного проекту інституту сержанта.

Майор Роман Сидорович
Фото автора

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама