Нові критерії та перспективи розвитку

nus.in.ua, 23 грудня 2016, 12:02
0
232
Роздрукувати
Нові критерії  та перспективи розвитку

У Навчальному центрі Національної гвардії України відбулося підведення підсумків службово-бойової діяльності за 2016 рік.
Підвести підсумки прибув т. в. о. начальника управління бойової та спеціальної підготовки Головного управління НГУ полковник Олександр Лещенко. Захід проходив за присутністю постійного складу військової частини.
Заслуховування розпочалось із доповідей заступників начальника Навчального центру НГУ. Були визначені місця підрозділів за навчанням та за напрямками діяльності. Оголошені прізвища кращих військовослужбовців, вказано на недоліки. Стан військової дисципліни у Навчальному центрі визнали задовільним.
Підсумовуючи результати діяльності військової частини, начальник Навчального центру полковник Михайло Кулик відзначив якісну підготовку військовослужбовців базового рівня навчання у другому півріччі 2016 року. Адже під час здачі випускних іспитів усі без винятку навчальні підрозділи отримали відмінну оцінку з вогневої підготовки, жоден гвардієць не отримав незадовільної оцінки. Визначені пріоритетні напрямки роботи в наступному півріччі.
Під час доповіді полковник Олександр Лещенко довів умови покращення якості навчального процесу, нові критерії та перспективи розвитку системи бойової та спеціальної підготовки. Він подякував командуванню і особовому складу 6 навчального батальйону та зазначив, що започаткований у Навчальному центрі пілотний проект підготовки інструкторів за стандартами НАТО вже дає позитивні результати під час навчання військовослужбовців у інших підрозділах Національної гвардії. Зверталась увага і на якість підготовки офіцерів, як керівників занять.
На завершення заходу відбулося нагородження особового складу. 15 військовослужбовцям вручено заохочення керівництва держави та командування Національної гвардії, понад 150 гвардійців відзначено правами начальника Навчального центру.

Майор Роман Сидорович
Фото автора

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама