«Стоднівка» – традиційний бал випускників

nus.in.ua, 2 березня 2018, 10:44
0
111
Роздрукувати
«Стоднівка» – традиційний бал випускників

З року в рік випускники Львівської правничої гімназії готуються, щоб здивувати рідних та друзів неперевершеними танцями і піснями під час проведення традиційного балу випускників «Стоднівки». 17 лютого, за 100 днів до завершення навчального року, у актовій залі Львівського державного університету внутрішніх справ у вишуканих сукнях дівчата кружляли у ніжному вальсі, а юнаки усю свою галантність проявили в урочистому полонезі. У залі панувала атмосфера урочистості і краси, космосу і казки, гімназисти дякували вчителям та батькам, і ці слова вдячності були взаємними.
«Львівська правнича гімназія це не просто навчальний заклад – це спосіб життя – яскравий, мудрий і творчий, тож пронесіть через усе своє життя. Хочеться побажати вам, щоб такі чудові дні як сьогодні ще не раз повторювались у вашому житті. Добра вам, любові, впевнена, що кожен із вас стане успішною людиною!», – привітала одинадцятикласників директор гімназії Ореста Теодозіївна Савчак.
Ідею свята було запозичено у польських колег, які не святкують закінчення школи так, як роблять це у нас, проте святкують 100 днів до закінчення навчального року – «стоднівки». У Львівській правничій гімназії це дійство вперше втілено в 2007 році.
Батьки подякували вчителям за те, що зуміли створити умови, в яких учні мають можливість розвиватися й зростати гармонійно, всебічно, не тільки розумово, а й духовно і емоційно, а випускникам побажали вдалого завершення навчального року.
«Бажаємо вам, щоб емоції від сьогоднішнього свята залишились у вашій пам’яті, про друзів, вчителів, батьків, які завжди поруч з вами, про Львівську правничу гімназію».

Мар'яна БОЙКО
Фото автора

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама