Вечір ліцейних спогадів

nus.in.ua, 10 лютого 2017, 10:38
0
255
Роздрукувати
Вечір ліцейних спогадів

Час летить із надзвичайною швидкістю. Здавалося б, ще недавно  випускники ліцею сиділи за партами,  поспіхом виконували домашнє завдання, вчили на перервах вірші, а сьогодні…   Кожен із них сам будує свій шлях, займається своєю справою та відкриває для себе щоразу щось нове. Але всіх їх єднає те, що вони, безперечно, знають, що таке дух ліцею. Як би сумно не звучало, але все, що залишилося, – це згадки про найщасливіші роки у  рідних стінах. І чим далі від нас йдуть ті роки, тим теплішими й ціннішими стають спогади про ліцей.
5 лютого відбувся традиційний вечір зустрічі випускників. Це свято-зустріч об’єднало усіх ліцейних друзів, які мали можливість згадати усі приємні моменти, знову відчути  незабутню ліцейну атмосферу, поділитися враженнями із друзями та насолодитися концертом. Без сумнівів, наш заклад пишається своїми випускниками, які знайшли своє місце у цьому житті, стали добрими спеціалістами та шанованими людьми. Піснями, танцями, теплими словами зустрічав ліцей своїх колишніх вихованців. На завершення свята прозвучав ліцейний гімн у виконанні випускників усіх років.
 Відомий французький письменник Антуан де Сент–Екзюпері писав: «Усі ми родом із дитинства», а ми додамо, що усі наші випускники родом з ліцею, «будиночку кольору сонця», який ніколи їх не забуде та завжди буде радий зустрічі.


Каріна Бокшо,
 ліцеїста групи Е-3

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама